Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Milli Egemenlik Bulvarı Anıl Apt. No:59
Telefon:0 (342) 335-5525
Web Sitesi:www.dentorium.com.trHata Bildir
37.06823337.347776

Kurum Hakkında

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1999 yılında Yalçın Soycan, Mehmet Gürsel ve Oktay Karsli'nın kuruculuğunda yaşama geçirilmiş olan Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, halen Gaziantep'te hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Protez
  • Endodonti
  • Cerrahi
  • Periodontoloji
  • Röntgen
  • Genel Anestezi ve Sedasyon
  • Diş Beyazlatma
  • Çene Eklemi Hastalıkları ve Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi
681 metre uzaklıkta
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi 25 adet negatif, 2 adet hbs+, 2 adet hcv+, 1 adet yedek olmak üzere modern cihazları, Double osmoz, endotoksin filtre, UV lamba, ve saatte 3 m3 RO su arıtma sistemi, üst düzey teknolojik donanımı, yü
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
692 metre uzaklıkta
Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan Emek Hastanesi hizmetinizde.
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Mirkelam Göz Lazer Merkezi göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Gaziantep Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2006 Aralık ayından beri kendi binasında ağız, diş ve çene cerrahisine yönelik tedavi hizmeti vermektedir.
Özel Nokta Polikliniği
Özel Nokta Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Sağlık sektöründe çeyrek yüzyıla yakın süredir hizmet veren Özel Nokta Polikliniği; poliklinik hizmetleriyle bir yerleşik sağlık firması olmakla beraber mobilize sağlık hizmetleriyle evde tedavi ve ambulans hizmetleri sunucusudur.
Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Özel Güneydoğu Diyaliz Merkezi
Hastalarımıza güvenli, konforlu ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Özel Güneydoğu Diyaliz Merkezinde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin hizmeti
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉