Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1
Telefon:0 (216) 331-2200
41.10612029.084394

Kurum Hakkında

Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı diyaliz merkezi olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz tarafından idare edilmekte olan kliniğimizde tecrübeli hemşirelerimizle birlikte kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 15 Adet Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 8 Adet Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 7 adet Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimiz sabah öğle ve akşam seansı olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

Merkezimizde 30 cihaz için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Merkezimizde 3 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için özel olup ücretsizdir.

Ayrıca merkezimizde hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını(şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Çubuklu Mh. Vatan Cd. No:26 Beykoz

Beykoz Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1

Medistate Kavacık Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık

Otağtepe Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No:56

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy

FSM Tıp Merkezi Kavacık

2.1 km. uzaklıkta

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. Can Sk. N:2

Orthopaedia Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Köybaşı Cd. Sarı Asma Sk. No:7 Yeniköy