Özel Otağtepe Tıp Merkezi

Özel Otağtepe Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Otağtepe Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No:56
Telefon:0 (216) 465-9140
41.08998629.080305

Kurum Hakkında

Özel Otağtepe Tıp Merkezi(Kavacık- Beykoz), nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin sunmak amacındadır.

Op Dr Özgür Nizam ve Op Dr Ömer Demirelli'nin çağdaş bir yönetim, modern tıbbi uygulamalar ve çağın gerektirdiği sağlıktaki teknolojik donanım ile örnek gösterilen, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen "sağlıkta güvenin ve dostluğun adresi" bir sağlık kuruluşu olmaktır amacımız.

OtağtepeTıp Merkezi olarak; doğru zamanda, doğru tanı, doğru tedavi ve doğru sağlık hizmeti sunmayı görev sayıyoruz. Bu bilinçle, sürekli daha iyiye, daha güzele ulaşmak için çağdaş teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz. Otağtepe Tıp Merkezi, Beykoz Sağlık Hiz. ve Tic. Ltd. Şti bünyesinde 2008 yılından bugüne bütün bu ilke ve kavramların birleştiği noktada duruyor; en iyi, en kaliteli sağlık hizmetini, en uygun ekonomik koşullarda sunmak için çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Otağtepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Otağtepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özgür Nizam · 23 Kasım 2014

Lazer epilasyon ve güzellik birimi ekonomik ve bilimsel

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Otağtepe Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Otağtepe Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Otağtepe Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FSM Tıp Merkezi Kavacık

470 metre uzaklıkta

Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. Can Sk. N:2

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Çubuklu Mh. Vatan Cd. No:26 Beykoz

Medistate Kavacık Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Rumeli Hisarı Caddesi No:62 Baltalimanı

Rumeli Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü