Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888
Telefon:0 (216) 415-5656
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.comHata Bildir
41.01815329.169629

Kurum Hakkında

Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK anlaşmalı diyaliz merkezi olup 48 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 250 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.

15 yılı aşkın süredir diyaliz tecrübesi olan diyaliz hekimlerimiz (iki hekim) ve tecrübeli diyaliz hemşirelerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir adet Uzman İç hastalıkları ve Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsultan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 25 adet Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 11 adet Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 12 adet Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır.

Merkezimizde 50 cihaz için üretim yapma kapasitesine sahip RO (Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Ayrıca hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını (şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Diyaliz merkezimizde 4 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için özel olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hekimler Tıp Merkezi
620 metre uzaklıkta
Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467
Başkent Üniversitesi Çekmeköy Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Vezir Sok. No:5
Çekmeköy Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Çamlık Mh. Şehit Şahinbey Cd. No:14
FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
1.7 km. uzaklıkta
Mimarsinan Mah. Mimarsinan Cad. No:4-1A
FSM Tıp Merkezi Madenler
1.9 km. uzaklıkta
Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir
Çamlık Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2
Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Yukarı dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:233