Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
Kurum Adı:Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Mimarsinan Mah. Mimarsinan Cad. No:4-1A
Telefon:4447376
41.03238629.177435

Kurum Hakkında

Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniye'de hizmete açmıştır. 2017 yılında üçüncü şubemiz Fsm Tıp Merkezi Çekmeköy İstanbul Çekmeköy'de hizmet vermeye başlamıştır.

FSM Tıp merkezlerinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aynur Yilmaz · 12 Aralık 2017

bir ay önce kbb muane için gittim dr direk temizledi ve sol kulağımı temizlerken canımın çok acıdığını söyledim beni azarlamaya başladı meğer kulak zarımı deldi bunu devlet hastahanesine gittiğimde öğrendim ve tekrar dr konuşmaya gittiğimizde beni ve eşimi tehtit etti millet vekili adayı olduğunu bizi dava edeceğini ve buna benzer hakaretler bir daha o hastahaneye gitmek mi yanından geçmem

Ceylan Akbal · 24 Aralık 2015

Estetik alanda çok iyi bir merkez. Teşekkürler.

Blgn Ömer Nehir Cehre · 17 Haziran 2015

Kızımı götürdüm çocuk dr na üstünü dışarda giydir dedi ya şaka gibi hasta gelmiş, biz neyiz pardon, sanki kuyruk var dışarda, bir daha gitmem

Merve Yarıcı · 3 Mayıs 2015

annem yüz gençleştirme çok istiyor burayı önerdiler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz Merkezi

420 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Vezir Sok. No:5

Çekmeköy Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Çamlık Mh. Şehit Şahinbey Cd. No:14

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888

Hekimler Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467

FSM Tıp Merkezi Madenler

2.5 km. uzaklıkta

Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir

Çamlık Tıp Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2