Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
Kurum Adı:Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Mimarsinan Mah. Mimarsinan Cad. No:4-1A
Telefon:4447376
Web Sitesi:www.fsmtip.comHata Bildir
41.03238629.177435

Kurum Hakkında

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniye'de hizmete açmıştır. 2017 yılında üçüncü şubemiz Fsm Tıp Merkezi Çekmeköy İstanbul Çekmeköy'de hizmet vermeye başlamıştır.

FSM Tıp merkezlerinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aynur Yilmaz
Bir ay önce kbb muane için gittim dr direk temizledi ve sol kulağımı temizlerken canımın çok acıdığını söyledim beni azarlamaya başladı meğer kulak zarımı deldi bunu devlet hastahanesine gittiğimde öğrendim ve tekrar dr konuşmaya gittiğimizde beni ve eşimi tehtit etti millet vekili adayı olduğunu bizi dava edeceğini ve buna benzer hakaretler bir daha o hastahaneye gitmek mi yanından geçmem.
Ceylan Akbal
★★★★★
Estetik alanda çok iyi bir merkez. Teşekkürler.
Blgn Ömer Nehir Cehre
Kızımı götürdüm çocuk dr na üstünü dışarda giydir dedi ya şaka gibi hasta gelmiş, biz neyiz pardon, sanki kuyruk var dışarda, bir daha gitmem.
Merve Yarıcı
★★★★
Annem yüz gençleştirme çok istiyor burayı önerdiler.

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi İstanbul Çekmeköy Diyaliz Merkezi Diyaliz Merkezi, yetkin personeli, ulaşım servisleri, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi poliklinikleri desteğiyle birlikte 42 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi
Çekmeköy Tıp Merkezi olarak; doğru zamanda, doğru tanı yerinde tedavi ve sağlık hizmeti sunmayı görev sayıyoruz.
Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK anlaşmalı diyaliz merkezi olup 48 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 250 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Özel Hekimler Tıp Merkezi
Konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler
Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır.
Özel Çamlık Tıp Merkezi
1991 yılında Sarıgazi Dispanseri adıyla hizmete başlayan kurum 1998 yılından itibaren de bugünkü yerinde Özel Çamlık Tıp Merkezi olarak sağlık hizmeti vermektedir.
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi 53 bin m2 kapalı alanda 380 yatak kapasitesi ileyalnız Sancaktepe’nin değil, konumu itibariyle çevre bölgelerin de ihtiyaçlarına cevap verebilecek ileri teknolo
Özel Sancak Tıp Merkezi
Özel Sancak Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Özel Sancak Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon başta olmak üzere, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, medikal estetik ve ağız ve diş sağlığı branşlarında da hizmet sunmaktadır.
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olmak üzere birçok farklı branşt ahizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉