Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Osmangazi Mh. Atayolu Cd. No:38-42
Telefon:0 (216) 327-7756
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.comHata Bildir
40.9885929.235045

Kurum Hakkında

Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialife Diyaliz Gurubu İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 adet Diyaliz Merkezi ile hastalarımıza hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No:1
İstanbul Bölge Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Osmangazi Cad. No:34 Sarıgazi
Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
2.7 km. uzaklıkta
Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41
TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
A.Gazi Mh. Semerkant Sok. No:8/A
Saygı Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli
Deniz Tıp Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. No:102