Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No:1
Telefon:0 (216) 586-3600
40.98197829.220945

Kurum Hakkında

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 14-03-2011 günü hizmet vermeye başlamıştır. Alanında İstanbul'un en donanımlı ve modern hastanelerinden biri olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ve Çekmeköy İlçeleriyle birlikte bölgemize ileri tedavi teknikleriyle hizmet verecektir.

Günde 1000 hastanın hizmet alabileceği kapasite ve 4000 m² kapalı alana sahip Merkez'de, 41 poliklinik, 2 ameliyathane, 2 röntgen bölümü, merkezi sterilizasyon, protez laboratuvarı, konferans salonu, idari birimler ve yemekhane yer almaktadır.

Kurumumuzda yapılan işlemler:

-Her türlü diş çekimi ve ileri cerrahi müdahaleler

-Kişiye özel oral hijyen eğitimi

-Koruyucu ve iyileştirici diş tedavileri

-İleri diş eti tedavileri

-Çocuklara yönelik diş hekimliği hizmetleri

-Tüm sabit ve hareketli protez uygulamaları

-Dijital ortamda panoromik ve periapikal röntgen çekimleri

-Döner başlık ve kök ucu tesbit aletiyle Türkiye'de kamusal alanda bir ilki gerçekleştirerek hızlı ve kaliteli kanal tedavisi uygulamaları yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuSancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yüsra Akman Coşkun · 11 Aralık 2015

Bu devlet hastanelerinde uzmanlara yaptırılan tedavileri yaptiranlar nasıl yaptırıyor anlayamıyorum... randevu almak mümkün değil saat 17 de site kilitleniyor ve açıldığı zaman randevuları bitmiş oluyor veeee biz randevu alamıyoruzzz komik degilmiii

Pınar Demiroğlu · 30 Aralık 2012

Gerçekten diş bakımından güzel bir hastane

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Via Hospital Sancaktepe

2.7 km. uzaklıkta

Sarıgazi Mh. Osmangazi Cd. No:34

Deniz Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

Atatürk Cad. No:102

Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Eski Ankara Cd. Doğan Kardeşler Pasajı No:71/57

Sancaktepe Bölge Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Atatürk Caddesi No:123

Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli

3.1 km. uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41

Marmaradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Atatürk Cad. Atmaca Sk. No:2