Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:iri Mehmet Paşa Mh. Albay Yunus Dirik Sk. No.46/1
Telefon:0 (212) 728-2190
Web Sitesi:diyacenter.comHata Bildir
41.0765928.247833

Kurum Hakkında

DiyaCenter olarak Silivri Merkezimizde Hepatit B-C Salonları ayrı olmak üzere 35 adet diyaliz Makinesi ile hizmet vermekteyiz. İstanbul – Silivri ve Kocaeli’nde bulunan merkezlerimizde, hastalarımızın sağlığını güvence altına almak ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Gelişmiş ve modern bir sağlık tesisinin sahip olabileceği standartlara sahip binalarda, diyaliz hastalarımız konforlu ve güvenli bir şekilde hemodiyaliz hizmeti almaktadır. Hastalarımızı en konforlu koşullarda merkezime naklediyoruz. Hemodiyaliz sürecinde hastalarımıza LCD Tv uydu yayını ve sınırsız internet hizmeti sunarak, tedavi boyunca keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde önemseyen uzman kadromuz, sorumluluklarının farkında olmak ile beraber, hasta sağlığını ve hemodiyaliz alanındaki gelişmeleri, sürekli ve düzenli güncel eğitim, kongre ve seminerlere katılarak takip etmektedirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Silivri ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silivri Devlet Hastanesi
230 metre uzaklıkta
Yeni Mah. Nedim Beyazgül Sok. No:4
Silivri Yaşam Tıp Merkezi
730 metre uzaklıkta
Yeni Mahalle, Çelebi Sok. No:1
Silivri Kolan Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Alibey Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:21
Silivri Anadolu Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cd. No:72
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi
19.4 km. uzaklıkta
Ferhatpaşa Mah. İstanbul Cad.
Medicell Tıp Merkezi
25.3 km. uzaklıkta
Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No:7/1