Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:Yeni Mahalle, Çelebi Sok. No:1
Telefon:0 (212) 727-5051
Web Sitesi:www.silivriyasamtipmerkezi.comHata Bildir
41.07891128.255976

Kurum Hakkında

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul ili Silivri ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Silivri Yaşam Tıp Merkezi 2019 yılında Silivri ilçemizde hizmet vermeye başlamıştır. Hastalar arasında ayrım gözetmeden “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi, sağlık hizmetini, uzman kadrosu ve personelleriyle 7 gün 24 saat hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Silivri Yaşam Tıp Merkezi, Cerrahi ve dahili bir çok branşta hizmet vermektedir. Tıbbi birimlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayaktan ve yatan hastalarımıza kapsamlı tıbbi prosedürler sunuyoruz ve personelimizin başarısından gurur duyuyoruz. Hepimiz tüm hastalarımıza iyileşme sürecinde yardımcı olmak için birlikte çalışıyoruz.

Ayrıca Silivri Yaşam Tıp Merkezi olarak estetik ve güzellik alanında bay ve bayanlara yönelik çeşitli estetik ve bakım uygulamaları sunmaktayız. Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silivri Devlet Hastanesi
Silivri Devlet Hastanesi
516 metre uzaklıkta
1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır. Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi ek hizmet binası olarak hizmet vermektedir.
Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi
DiyaCenter olarak Silivri Merkezimizde Hepatit B-C Salonları ayrı olmak üzere 35 adet diyaliz Makinesi ile hizmet vermekteyiz. İstanbul – Silivri ve Kocaeli’nde bulunan merkezlerimizde, hastalarımızın sağlığını güvence altına alma
Özel Silivri Kolan Hastanesi
Özel Silivri Kolan Hastanesi
796 metre uzaklıkta
Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.
Özel Silivri Anadolu Hastanesi
Özel Silivri Anadolu Hastanesi sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmak için 33 tıbbi bölüm ve 22 poliklinik ile Silivri'de hizmet veriyor.
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi
1992 yılından beri Çatalca ve bölgesine hizmet veren Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi halkımızdan aldığını yine hizmet olarak halkımıza sunmaktadır.
Özel Medicell Tıp Merkezi
Özel Medicell Tıp Merkezi
25 km. uzaklıkta
Özel Medicell Tıp Merkezi nitelikli uzman kadrosu ve sağlık ekibi ile en kaliteli sağlık hizmetini uygun koşullarda sunuyor.
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
Büyük çekmece Koç Diyaliz Merkezi 1998 yılında kurulmuştur. 2013 yılında Koç Diyaliz Grubuna katılmıştır.
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi
Konfor ve teknolojinin bir araya getirildiği konseptiyle dikkatleri üzerinde toplayan Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi 235 yatak kapasitesi ile hizmet sunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉