Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Erbaa
Adres:Fevzi Paşa Mah. Hükümet Cad. Şelale Evleri No:143
Telefon:0 (356) 700-0026
Web Sitesi:hayatdiyalizmerkezierbaa.businesHata Bildir
40.67352336.564726

Kurum Hakkında

Erbaa Özel Hayat Diyaliz Merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2013 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz Erbaa merkezde 2013 yılında faliyete geçmiştir. Diyaliz merkezlerimizde tecrübeli ve deneyimli Hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ile diyaliz hizmet tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

Merkezimizde toplam 18+1 hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hcv(+) ve hbs(+) hastalar için ayrı cihaz ve oda bulunmaktadır. Hastalarımız 4 saat diyaliz süresince hasta başı televizyon, dergi, internet gibi aktivitelerle keyifli diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız klimalı ve ferah iç mekan ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarımızda diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir. Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi , Tokat ili Erbaa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi  Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erbaa Devlet Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Evyaba Mahallesi Bozkaya Mevki
Taşova Devlet Hastanesi
20.8 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. Hastane Sok. No:1
Niksar Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi
36.9 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mah. Fatma Güler Sokak No:4
Medical Park Tokat Hastanesi
37.6 km. uzaklıkta
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29
Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
38.1 km. uzaklıkta
Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A