Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Erbaa
Adres:Fevzi Paşa Mah. Hükümet Cad. Şelale Evleri No:143
Telefon:0 (356) 700-0026
Web Sitesi:hayatdiyalizmerkezierbaa.businesHata Bildir
40.67352336.564726

Kurum Hakkında

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi , Tokat ili Erbaa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Erbaa Özel Hayat Diyaliz Merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2013 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz Erbaa merkezde 2013 yılında faliyete geçmiştir. Diyaliz merkezlerimizde tecrübeli ve deneyimli Hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ile diyaliz hizmet tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

Merkezimizde toplam 18+1 hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hcv(+) ve hbs(+) hastalar için ayrı cihaz ve oda bulunmaktadır. Hastalarımız 4 saat diyaliz süresince hasta başı televizyon, dergi, internet gibi aktivitelerle keyifli diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız klimalı ve ferah iç mekan ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarımızda diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir. Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erbaa Devlet Hastanesi
Erbaa Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
2019 yılında yeni ve modern binasında hizmet vermeye başlayan 150 yataklı Erbaa Devlet Hastanesinde 57 poliklinik, 17 yoğun bakım ünitesi ve 6 ameliyathane bulunuyor.
Taşova Devlet Hastanesi
Taşova Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Taşova Devlet Hastanesi 50 yatak kapasiteli olarak acil servis, poliklinikler, ameliyathane, diyaliz servisi, psikolog, diyet polikliniği ve evde sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Niksar Devlet Hastanesi
Niksar Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Niksar Devlet Hastanesi 125 yatak kapasiteli olup, 21500 metrekarelik kapalı alanda hizmet vermektedir.
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesinde ayaktan poliklinik muayene, diş ve acil sağlık hizmetleri verilmektedir. Ayvacık İlçesi girişinde, merkeze 1 km. uzaklıkta olup, Eyüp Sultan mahallesindedir.
Özel Medical Park Tokat Hastanesi
Tokat'ın ilk ve tek özel hastanesi olan Medical Park Tokat Hastanesi, toplam 6000 metrekarelik kapalı alanda 20 uzmanlık dalında, 49 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Tokat Devlet Hastanesi
Tokat Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Toplam 730 yatak kapasitesine ulaşan Tokat Devlet Hastanesi branşlarında uzman hekimlerimiz ve tecrübeli sağlık personellerimizle halkımıza kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi nitelikli çalışma ekibi ile teknolojik altyapısını sürekli güncelleyen, tedavi edici uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, teknolojik gelişmeleri yakından izleye
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Erbaa Hayat Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉