Özel Erciyes Hastanesi

Özel Erciyes Hastanesi
Kurum Adı:Özel Erciyes Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46
Telefon:0 (352) 222-4142
38.71330835.494397

Kurum Hakkında

2001 yılından bu güne Özel Erciyes Hastaneleri'nin gelişimine baktığımızda gün geçtikçe artan hizmet ağımıza her gün yeni bir halka ilave ediyoruz. Güven Tıp Merkezi ile başladığımız bu yolculuğumuza o günlerde söylediğimiz bir hedefi gerçekleştirmenin de ekipçe gururunu taşıyoruz.

Bugün sırası ile bakıldığında 2001 yılında açtığımız Güven Tıp Merkezinden sonra 2005 yılında Özel Erciyes Hastanemizi kurduk. Pek çok ilden hastalarımız güven veren hizmeti, kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile Özel Erciyes Hastanemizi tercih etmektedir.

Teknolojik ve donanımlı insan gücü ile donattığımız tüm merkezlerimizde hedefimiz her zaman daha iyiye ulaşmak, referans merkezi olmak, lider olmak. Hizmet verdiğimiz ve hizmet verenimiz insan olunca bizim için insan olgusu iki kez daha değerli hale geliyor. Biz insan gücümüzle de rekabet etmek istiyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Erciyes Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Erciyes Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turan Kavuğudurmaz · 1 Şubat 2018

Merhaba, Kardiyoloji-Doç.Dr.İbrahim Akpınar'a teşekkür ederim. Emsali olmayan bir Uzman. Harika bir tıb hocası tek kelime ile mukemmel. Hastaneye teşekkürler böyle bir insanı hastaneye kazandırdıkları, Kayseriye şifa dağıtmasına vesile oldukları için teşekkür ederim. Sayın Hocama Doç.Dr.İbrahim Beye de saygı ve dua ile başarılarının devamını dilerim.

Enes Göğüş · 20 Ocak 2018

Çocuğunu sunnet ettirmek isteyenler icin yazıyorum bu yorumu. Sünneti 500 liraya yapiyorlar. Kızılay hastanesinde 205 liraya yaptırdık bilginiz olsun.

Seckin Zuhal Arıkan · 13 Mayıs 2015

Kadın doğum doktorum Zeki beye çok teşekkür ederim önce Allah sonra onun sayesinde nur topu gibi bir oğlum oldu. herzaman heran hastaları için her fedakarlığı yapıyor aldığı para zerresine kadar helal olsun. çokta severim biricik doktorumu :)

Zehra Aktaş · 5 Ağustos 2013

Annemi Kayseri Özel Erciyes hastanesi *** doktoru *** ***' e muayeneye götürdüm. O kadar kaba bir davranışa mağruz kaldık ki anlatamam. Devlet hastanesi doktor tavrı tam anlamıyla. Biz özel hastaneye sıra beklemeyelim diye iyi bir muamele ve muayene için gidiyoruz para veriyoruz üstüne de ukala davranış görüyoruz. Doktorluğundan da ayrıca hiç memnun kalmadık.

Alper Arslan · 25 Mart 2013

Hastane kadrosuna bir şey diyemem ama çalışan personeli çok sorumsuz

Nuran Orhan · 6 Ocak 2013

Ayağımı kırdım başka bir hastanede mudahale edildi. 15 Gün sonra Erciyes Kartal'a kontrol için geldim. Yanlış müdahale edildiği ve sakat kalma ihtimalim olduğu anlaşıldı. Ameliyat oldum şimdi yürüyorum. Ama geçirdiğim başka rahatsızlığımdan dolayı tedavimi yarım bırakmak zorunda kaldım. Beni tekrar yürüten doktorum VOLKAN AYGÜL'e minnettarım.

Muhammed Esat Altıntaş · 5 Ağustos 2012

Bu hastanenin kadın doğum bölümünden servisinden hiç memnun kalmadık. Eşime kaç saat doğum acısı çektirdikten sonra orada sorumsuz ebelerin yüzünden eşim normal doğum isterken sezeryane alınmak zorunda kalındı. Eğer evladınızın sağsalim gönül huzuruyla dünyaya gelmesini istiyorsanız bu hastaneyi bir kez daha düşünün bizim ki gibi hayal kırıklığına ve kabusa dönüşmesin. Tek dertleri 300tl lik doğum parasını almak için peşinde dolaşmaları eşim acil olarak ameliyata girmesi gerekmesine rağmen bu parayı tahsil etmelerini beklediler. Hastane servis hemşireleri iğne vururken az kalsın eşimin ölmesine yol açıyorlardı.. daha yazılacak çok şey var.. şimdilik bu kadar kafi diye düşünüyorum..

Alpaslan Gözelle · 24 Temmuz 2012

Hiç memnun kalmadım sanki trabzonda hastane yok gibi çıktık kayseriye geldik, eşimi doğum evine götürsem bundan daha iyiydi. sezeryana teşvik ettiriyolar bazı doktorların neymiş efendim doktorun zamanı yokmuş. doğum yapacak hasta ameliyathanenin buz gibi içinde sıra bekletip sıraki gelsin der gibi doğuma alıyolar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Erciyes Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Erciyes Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Erciyes Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5

DetaGen Genetik Tanı Merkezi

200 metre uzaklıkta

Tecettni Veli Mh. Seyyid Burhanettin Blv. Etiler Sk. No:5/A

Kayseri Lazer Göz Merkezi

240 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

310 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası

340 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah.Tacettin Veli Bulvarı, No:28

Uzman Diş Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3