Özel Erciyes Hastanesi

Özel Erciyes Hastanesi
Kurum Adı:Özel Erciyes Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46
Telefon:0 (352) 222-4142
Web Sitesi:www.erciyeshastanesi.com.trHata Bildir
38.71330835.494397

Kurum Hakkında

Özel Erciyes Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 2001 yılından bu güne Özel Erciyes Hastaneleri'nin gelişimine baktığımızda gün geçtikçe artan hizmet ağımıza her gün yeni bir halka ilave ediyoruz. Güven Tıp Merkezi ile başladığımız bu yolculuğumuza o günlerde söylediğimiz bir hedefi gerçekleştirmenin de ekipçe gururunu taşıyoruz.

Bugün sırası ile bakıldığında 2001 yılında açtığımız Güven Tıp Merkezinden sonra 2005 yılında Özel Erciyes Hastanemizi kurduk. Pek çok ilden hastalarımız güven veren hizmeti, kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile Özel Erciyes Hastanemizi tercih etmektedir.

Teknolojik ve donanımlı insan gücü ile donattığımız tüm merkezlerimizde hedefimiz her zaman daha iyiye ulaşmak, referans merkezi olmak, lider olmak. Hizmet verdiğimiz ve hizmet verenimiz insan olunca bizim için insan olgusu iki kez daha değerli hale geliyor. Biz insan gücümüzle de rekabet etmek istiyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Erciyes Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Turan Kavuğudurmaz
★★★★★
Merhaba, Kardiyoloji-Doç.Dr.İbrahim Akpınar'a teşekkür ederim. Emsali olmayan bir Uzman. Harika bir tıb hocası tek kelime ile mukemmel. Hastaneye teşekkürler böyle bir insanı hastaneye kazandırdıkları, Kayseriye şifa dağıtmasına vesile oldukları için teşekkür ederim. Sayın Hocama Doç.Dr.İbrahim Beye de saygı ve dua ile başarılarının devamını dilerim.
Enes Göğüş
★★
Çocuğunu sünnet ettirmek isteyenler icin yazıyorum bu yorumu. Sünneti 500 liraya yapiyorlar. Kızılay hastanesinde 205 liraya yaptırdık bilginiz olsun.
Seckin Zuhal Arıkan
★★★★★
Kadın doğum doktorum Zeki beye çok teşekkür ederim önce Allah sonra onun sayesinde nur topu gibi bir oğlum oldu. herzaman heran hastaları için her fedakarlığı yapıyor aldığı para zerresine kadar helal olsun. çokta severim biricik doktorumu :)
Zehra Aktaş
Annemi Kayseri Özel Erciyes hastanesi *** doktoru *** ***' e muayeneye götürdüm. O kadar kaba bir davranışa mağruz kaldık ki anlatamam. Devlet hastanesi doktor tavrı tam anlamıyla. Biz özel hastaneye sıra beklemeyelim diye iyi bir muamele ve muayene için gidiyoruz para veriyoruz üstüne de ukala davranış görüyoruz. Doktorluğundan da ayrıca hiç memnun kalmadık.
Alper Arslan
★★★
Hastane kadrosuna bir şey diyemem ama çalışan personeli çok sorumsuz.
Nuran Orhan
★★★★★
Ayağımı kırdım başka bir hastanede mudahale edildi. 15 gün sonra Erciyes Kartal'a kontrol için geldim. Yanlış müdahale edildiği ve sakat kalma ihtimalim olduğu anlaşıldı. Ameliyat oldum şimdi yürüyorum. Ama geçirdiğim başka rahatsızlığımdan dolayı tedavimi yarım bırakmak zorunda kaldım. Beni tekrar yürüten doktorum Volkan Aygül'e minnettarım.
Muhammed Esat Altıntaş
Bu hastanenin kadın doğum bölümünden servisinden hiç memnun kalmadık. Eşime kaç saat doğum acısı çektirdikten sonra orada sorumsuz ebelerin yüzünden eşim normal doğum isterken sezeryane alınmak zorunda kalındı. Eğer evladınızın sağsalim gönül huzuruyla dünyaya gelmesini istiyorsanız bu hastaneyi bir kez daha düşünün bizim ki gibi hayal kırıklığına ve kabusa dönüşmesin. Tek dertleri 300tl lik doğum parasını almak için peşinde dolaşmaları eşim acil olarak ameliyata girmesi gerekmesine rağmen bu parayı tahsil etmelerini beklediler. Hastane servis hemşireleri iğne vururken az kalsın eşimin ölmesine yol açıyorlardı.. daha yazılacak çok şey var.. şimdilik bu kadar kafi diye düşünüyorum..
Alpaslan Gözelle
Hiç memnun kalmadım sanki trabzonda hastane yok gibi çıktık kayseriye geldik, eşimi doğum evine götürsem bundan daha iyiydi. sezeryana teşvik ettiriyolar bazı doktorların neymiş efendim doktorun zamanı yokmuş. doğum yapacak hasta ameliyathanenin buz gibi içinde sıra bekletip sıraki gelsin der gibi doğuma alıyolar.

Özel Erciyes Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Erciyes Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hüma Hastanesi 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Nisan 2007 yılında Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan Kayseri Hastanemiz 19 ana branşta toplam 29 doktor ve hastane genelinde 52 yatak kapasit
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip, personel ve hekim kadrosu, yüksek teknolojik donanımıyla, dünya standartlarında kaliteli hizmet vermektedir.
Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Kayseri MayaDiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş hekimliğinin bütün uzmanlık dallarının mevcut olduğu, alanında uzman diş hekimlerince en iyi tedavilerin en son teknolojik cihazlarla yapıldığı profesyonel bir kurumdur.
Özel Uzmandent Diş Hastanesi
Özel Uzmandent Diş Hastanesi
373 metre uzaklıkta
Kayseri Diş Merkezi olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi
Kayseri'de ilk özel sağlık kuruluşu olma özelliğine sahip olan İbni Sina 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi
Acıbadem Kayseri Hastanesi modern mimarisi, hasta odaklı ve konforlu tasarımı ile Orta Anadolu bölgesine çok farklı ve çağının ötesinde bir sağlık hizmeti anlayışı getiriyor.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Erciyes Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉