Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Kurum Adı:Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5
Telefon:0 (352) 221-0222
38.71346235.493178

Kurum Hakkında

Hastanemizde toplam 44 adet hasta yatağımız (6 adet yoğun bakım yatağı, 1 koroner yoğun bakım ve 2 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı, 5 adet de gözlem yatağı) mevcuttur. 3 suit oda, 2 adet özürlü odası, 2 adet psikiyatri odası olup biri yumuşak oda olarak dizayn edilmiştir.

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Üroloji branşlarında hizmet vermekteyiz.

Hastanemizde Laboratuar Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, ESWL ünitesi, Vücut İçi Lazerli Taş Kırma Ünitesi, ESWT Ünitesi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yücel Aktürk · 21 Eylül 2020

15.09.2020 tarihinde karın ağrısı ile Kızılay hastanesine başvurdum. Hasta kabuldeki arkadaşa durumumu anlattım bana dahiliye doktuna sıra verdi ve doktorun ücretini ödedim. Akabinde doktor kan tahlili idrar tahlili v.s yapılması gerektiğini söyledi ücret karşılığında onları da yaptırdım daha sonra dahiliye doktoru kendi branşı olmadığını söyledi genel cerrah bakacak deyip *** ***ye gönderdi ve *** ***nde parasını ödedim. Oysaki ben karın ağrısına hangi doktorun baktığını bilemem ki 2 ayrı doktora 115er lira muayene ücreti ve ayrıca 300 civarında tahlil ücreti ödedim. *** *** ameliyat içinde 2500 TL ödeme istedi onunda ödedim. Akabinde apandisit ameliyatı oldum 2 gün hastahanede yattım. Sonra eve çıktım bir hafta sonra kontrole gittiğimde kan tahlili için yeniden para istendi herşeyi anladım ama bu para neyin nesi bu ameliyatı ben sizde olmadım mi ki kontrol ücreti talep ediyorsunuz ben bu parayı ödemeyeceğimi söyleyince tüm hastane beni polis çağırmakla tehtid etti. Yazıklar olsun güya hasta hakları birimi var hasta halimle bir dayak yemediğim kaldı daha sonra doktor *** *** ameliyat dikişlerimi aldı keşke almasaydı hayvana muamele eder gibi davrandı kesinlikle ne hastahane ne doktor beş para etmez adım soyadım belli itirazı olan varsa arasın elimde kamera kaydı var bu işin peşini bırakmayacağım.

Kadri Güzeldere · 10 Temmuz 2017

Randevu alabilmek için defalarca aramama rağmen ya santrali açan olmuyor açılsa bile bu sefer bağlanılan poliklinik (psikiyatri) santral görevlileri telefona bakmıyor. Aramaktan usanıyor insan lütfen biraz itina

Mustafa Antal · 25 Ekim 2016

Anestezi doktoru !!! Bugün kız kardeşim orda sezeryanla doğum yaptı başta normal doğum diye ilerlerken 8 cm açıklıkla sezeryana gitmesi gerekti önce spinal olmadı genel anestezi verilmiş. ben bir sağlıkçı olarak bu işin içindeyim anestezi doktorunun bu işi spinali iyi yapması gerekir yok hissetti genele çevirdik diye birşey yoktur. hissetmesinin sebebi nedir sen ilacı iyi verdin kardeşimmi hissetti yazık normal doğum sancısını çek ardına spinal anestezi olmadı genel. hastanenizin duyarlılığına artık anestezi doktorunun eksiği diye görüyorum ve maruzatımı dile getiriyorum

Hakan Kılıç · 19 Ocak 2016

Hastaneniz genel cerrahi bölümünde yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı mide ameliyatı ve olumlu yaklaşımlarından dolayı önce Sayın Op.Dr.M.Seyhan Kalkan hocama ve tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

Bahar Yüksel · 26 Aralık 2015

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Hüsrev Aras Bey annemin ayaklarındaki kemik deformasyonunu ameliyat etti. Operasyon sonrasında hiçbir sorun yaşamadık. Teşhisi ve tedavisi çok çok iyi. Gayet açık ve net bilgi veriyor, davranışları olağanüstü. Çok memnunuz ve herşey için teşekkür ederiz.

Recep Alparslan · 7 Kasım 2015

Değerli kızılay çalışanları, birkaç yıl önce tanıştığım değerli insan diş hekimi Cem Güngör beye ilgi ve profesyonel olarak yaptığı işten dolayı tebrik ediyorum

TC Ali Delibaşı · 26 Mart 2015

Sizin gibi ün yapmış çalışanları ve saygı değer doktorlarımızın ilgilerinden dolayı hepsine teşekkür ederim yakınız hastaneniz çok iyi hele dış görünüşü çok mükemmel fakat içinde çoğu ihtiyaç amaçlı hastalara sundugunuz imkanlar sıfır doğru düzgün çalışmıyor. bildiriyoruz ilgilenen yok örnek telefonla hastamıza ulaşamıyorlar internet şifresi verilmiyor hastamıza bu yolla ulaşmak istiyoruz olmuyor. bana göre hastaların sadece parasını alalım diğer imkanları kendileri yatarsın deniyor. bu konularada önem verirseniz sevinirim ilgilenen olmadığı için bu yoldan ulaşmak istedim kusura bakmayın

Arif Karagöz · 5 Ekim 2014

04.10.2014 günü sabah saat 09 civarında hastanenize pasuman yaptırmaya hasta getirdim ama yaptıramadım orada görevli bayan ukalaca 8 türk lirası ödememiz gerektiğini söyledi daha sonra hemen yanınızdaki Erciyes Kartal hastanesine gittim ve hiç bir sorgu sual yapılmadan işimiz itina ile yapıldı çalışanlarınızı saygıya davet ediyor sizi kınıyorum

Hayriye Tantalkaya · 16 Eylül 2014

kzılay hastanesi acil doktoru sevinç hanıma teşekkürler acillik olsamda sevinç hanım olmassa gitmiyorum

Haydar Öksüz · 19 Haziran 2014

Benim bildiğim gelen hastaya ve yakınına doktor tarafından bağrılmaz. hasta yakını hastasından hastalığını saklıyorsa ve doktordan yalnız konuşmak istiyorsa doktor buna uyar ama kayseri kızılay hastanesinden *** doktoru *** *** sağolsun 1.5 senedir oğlumdan sakladığım hastalığını çocuğa anlattı ve savunmasıda aynen şöyle diyor bana getirdiyseniz bana uymak zorundasınız. pardon sen kimsin nasıl doktorsun okurlara tavsiyem başka doktora gidin çok merak ediyorum karşındaki bayan değilde erkek olsa bunu yaparmıydın. bu arada hastanenin bu konuda ne yapacağını merakla bekliyorum

Yalçın Şişli · 22 Ağustos 2013

Hastaya karşı çok duyarlı davranan tam bir tıp adamı olan ve teşhislerinden çok fayda gördüğüm Dahiliye doktoru Metin Ekici'yi ilgi ve alakasından dolayı kutluyorum.. Keşke her tıp uzmanı böyle olsa...

Ismail Hatice Turan · 27 Temmuz 2013

hastaneniz gögüs hastalıkları uzmanı doktor hanıma ve radyoloji bölümünde çalışan sağlık çalışanlarınıza teşekkür ederim. yaklaşık 4 ay önce acil olarak gittigim başka bi hastanenin çok iyisin bişeyin yok demesinden birkaç saat sonra geldiğim hastanenizde ilaçlı tomografi çekimi sonucu pulmoner emboli geçirdiğim tespit edilip derhal yoğun bakım tedavisi almam sağlanayak hayatımı kurtardınız. herşey için teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 125 oy kullanılmış ve kurum hakkında 12 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

DetaGen Genetik Tanı Merkezi

90 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Deliklitaş Cad. No:12/A Melikgazi

Erciyes Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58

Kayseri Lazer Göz Merkezi

250 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası

250 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah.Tacettin Veli Bulvarı, No:28

Uzman Diş Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3

Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

280 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A