Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Kurum Adı:Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5
Telefon:0 (352) 221-0222
Web Sitesi:www.kizilaysaglik.com.trHata Bildir
38.71346235.493178

Kurum Hakkında

Nisan 2007 yılında Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan Kayseri Hastanemiz 8.100 m² kapalı alan üzerine kuruludur. 19 ana branşta toplam 29 doktor ve hastane genelinde 52 yatak kapasitesiyle Kayserililer’e Kızılay güven ve kalitesiyle nitelikli sağlık hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Hastanemizde toplam 44 adet hasta yatağımız (6 adet yoğun bakım yatağı, 1 koroner yoğun bakım ve 2 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı, 5 adet de gözlem yatağı) mevcuttur. 3 suit oda, 2 adet özürlü odası, 2 adet psikiyatri odası olup biri yumuşak oda olarak dizayn edilmiştir.

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Üroloji branşlarında hizmet vermekteyiz.

Hastanemizde Laboratuar Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, ESWL ünitesi, Vücut İçi Lazerli Taş Kırma Ünitesi, ESWT Ünitesi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yücel Aktürk
15.09.2020 tarihinde karın ağrısı ile Kızılay hastanesine başvurdum. Hasta kabuldeki arkadaşa durumumu anlattım bana dahiliye doktuna sıra verdi ve doktorun ücretini ödedim. Akabinde doktor kan tahlili idrar tahlili v.s yapılması gerektiğini söyledi ücret karşılığında onları da yaptırdım daha sonra dahiliye doktoru kendi branşı olmadığını söyledi genel cerrah bakacak deyip *** ***ye gönderdi ve *** ***nde parasını ödedim. Oysaki ben karın ağrısına hangi doktorun baktığını bilemem ki 2 ayrı doktora 115er lira muayene ücreti ve ayrıca 300 civarında tahlil ücreti ödedim. *** *** ameliyat içinde 2500 TL ödeme istedi onunda ödedim. Akabinde apandisit ameliyatı oldum 2 gün hastahanede yattım. Sonra eve çıktım bir hafta sonra kontrole gittiğimde kan tahlili için yeniden para istendi herşeyi anladım ama bu para neyin nesi bu ameliyatı ben sizde olmadım mi ki kontrol ücreti talep ediyorsunuz ben bu parayı ödemeyeceğimi söyleyince tüm hastane beni polis çağırmakla tehtid etti. Yazıklar olsun güya hasta hakları birimi var hasta halimle bir dayak yemediğim kaldı daha sonra doktor *** *** ameliyat dikişlerimi aldı keşke almasaydı hayvana muamele eder gibi davrandı kesinlikle ne hastahane ne doktor beş para etmez adım soyadım belli itirazı olan varsa arasın elimde kamera kaydı var bu işin peşini bırakmayacağım.
Kadri Güzeldere
★★★
Randevu alabilmek için defalarca aramama rağmen ya santrali açan olmuyor açılsa bile bu sefer bağlanılan poliklinik (psikiyatri) santral görevlileri telefona bakmıyor. Aramaktan usanıyor insan lütfen biraz itina.
Mustafa Antal
★★★
Anestezi doktoru !!! Bugün kız kardeşim orda sezeryanla doğum yaptı başta normal doğum diye ilerlerken 8 cm açıklıkla sezeryana gitmesi gerekti önce spinal olmadı genel anestezi verilmiş. Ben bir sağlıkçı olarak bu işin içindeyim anestezi doktorunun bu işi spinali iyi yapması gerekir yok hissetti genele çevirdik diye birşey yoktur. Hissetmesinin sebebi nedir sen ilacı iyi verdin kardeşimmi hissetti yazık normal doğum sancısını çek ardına spinal anestezi olmadı genel. Hastanenizin duyarlılığına artık anestezi doktorunun eksiği diye görüyorum ve maruzatımı dile getiriyorum
Hakan Kılıç
★★★★★
Hastaneniz genel cerrahi bölümünde yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı mide ameliyatı ve olumlu yaklaşımlarından dolayı önce Sayın Op.Dr.M.Seyhan Kalkan hocama ve tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.
Bahar Yüksel
★★★★★
Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Hüsrev Aras Bey annemin ayaklarındaki kemik deformasyonunu ameliyat etti. Operasyon sonrasında hiçbir sorun yaşamadık. Teşhisi ve tedavisi çok çok iyi. Gayet açık ve net bilgi veriyor, davranışları olağanüstü. Çok memnunuz ve herşey için teşekkür ederiz.
Recep Alparslan
★★★★★
Değerli kızılay çalışanları, birkaç yıl önce tanıştığım değerli insan diş hekimi Cem Güngör beye ilgi ve profesyonel olarak yaptığı işten dolayı tebrik ediyorum.
TC Ali Delibaşı
★★★
Sizin gibi ün yapmış çalışanları ve saygı değer doktorlarımızın ilgilerinden dolayı hepsine teşekkür ederim yakınız hastaneniz çok iyi hele dış görünüşü çok mükemmel fakat içinde çoğu ihtiyaç amaçlı hastalara sundugunuz imkanlar sıfır doğru düzgün çalışmıyor. bildiriyoruz ilgilenen yok örnek telefonla hastamıza ulaşamıyorlar internet şifresi verilmiyor hastamıza bu yolla ulaşmak istiyoruz olmuyor. bana göre hastaların sadece parasını alalım diğer imkanları kendileri yatarsın deniyor. bu konularada önem verirseniz sevinirim ilgilenen olmadığı için bu yoldan ulaşmak istedim kusura bakmayın
Arif Karagöz
04.10.2014 günü sabah saat 09 civarında hastanenize pasuman yaptırmaya hasta getirdim ama yaptıramadım orada görevli bayan ukalaca 8 türk lirası ödememiz gerektiğini söyledi daha sonra hemen yanınızdaki Erciyes Kartal hastanesine gittim ve hiç bir sorgu sual yapılmadan işimiz itina ile yapıldı çalışanlarınızı saygıya davet ediyor sizi kınıyorum
Hayriye Tantalkaya
★★★★★
Kızılay hastanesi acil doktoru Sevinç hanıma teşekkürler. Acillik olsamda Sevinç hanım olmassa gitmiyorum.
Haydar Öksüz
Benim bildiğim gelen hastaya ve yakınına doktor tarafından bağrılmaz. hasta yakını hastasından hastalığını saklıyorsa ve doktordan yalnız konuşmak istiyorsa doktor buna uyar ama kayseri kızılay hastanesinden *** doktoru *** *** sağolsun 1.5 senedir oğlumdan sakladığım hastalığını çocuğa anlattı ve savunmasıda aynen şöyle diyor bana getirdiyseniz bana uymak zorundasınız. pardon sen kimsin nasıl doktorsun okurlara tavsiyem başka doktora gidin çok merak ediyorum karşındaki bayan değilde erkek olsa bunu yaparmıydın. bu arada hastanenin bu konuda ne yapacağını merakla bekliyorum
Yalçın Şişli
★★★★★
Hastaya karşı çok duyarlı davranan tam bir tıp adamı olan ve teşhislerinden çok fayda gördüğüm Dahiliye doktoru Metin Ekici'yi ilgi ve alakasından dolayı kutluyorum.. Keşke her tıp uzmanı böyle olsa...
Ismail Hatice Turan
★★★★★
Hastaneniz gögüs hastalıkları uzmanı doktor hanıma ve radyoloji bölümünde çalışan sağlık çalışanlarınıza teşekkür ederim. yaklaşık 4 ay önce acil olarak gittigim başka bi hastanenin çok iyisin bişeyin yok demesinden birkaç saat sonra geldiğim hastanenizde ilaçlı tomografi çekimi sonucu pulmoner emboli geçirdiğim tespit edilip derhal yoğun bakım tedavisi almam sağlanayak hayatımı kurtardınız. herşey için teşekkürler.

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 127 oy kullanılmış ve kurum hakkında 12 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erciyes Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58
Kayseri Lazer Göz Merkezi
250 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42
Uzman Diş Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3
Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
280 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A
Kayseri İbnisina Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:3
Acıbadem Kayseri Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A
Kayseri Tekden Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4