Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Maya Diş ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A
Telefon:0 (352) 220-3000
38.71600035.493516

Kurum Hakkında

Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak misyonumuz, diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ve konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek, tedavi standartlarını yükseltip etik değerlerden ödün vermeden toplumun ve hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayarak sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını arttırmaktır.

Hizmetlerimiz
 • Periodontoloji
 • İmplant
 • Endodonti
 • Ortodonti
 • Beyazlatma
 • Oral Diagnoz ve Radyoloji
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Genel Anestezi ve Sedasyon
 • Zirkonyum Kron
 • Seramik Kron
 • Pedodonti
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • CHECK-UP

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eren Ersoy · 15 Ocak 2016

Kızımın dişi için gittik hastanenize, dr. kanal tedavisi yapılması gerektiğini söyledi. Ne kadar olduğunu sordum 250 TL. Tamam yaptırdık. Kasaya para ödemeye indik 375 neden, üzerinde dolgu oldugu içinmiş var mı böyle bir şey. İlk defa görüyorum, birşey neyse parası odur, yok üstü yok altı.. Yani hiç beğenmedim yapılanı, tavsiye etmiyorum bu hastaneyi.

Yakup Yazir · 15 Aralık 2014

Merhaba herkese, Duran Tekin hocama tesekurler, ben cok memnunum, Hollandadan herkese selamlar

Merve Nida Aydoğdu · 6 Şubat 2014

Nöbetçi Dr Mehmet beye çok teşekkür ederim, telefonla bilgi almak için aradım ve bana çok detaylı açıklama yaparak beni bilgilendirdi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle tekrar teşekkürler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 59 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kayseri Lazer Göz Merkezi

100 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

280 metre uzaklıkta

Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5

Kayseri İbnisina Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:3

Erciyes Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58