Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A
Telefon:0 (352) 220-3000
Web Sitesi:www.mayadis.com.trHata Bildir
38.71635.493516

Kurum Hakkında

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Kayseri MayaDiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş hekimliğinin bütün uzmanlık dallarının mevcut olduğu, alanında uzman diş hekimlerince en iyi tedavilerin en son teknolojik cihazlarla yapıldığı profesyonel bir kurumdur. Tek ünitten oluşan 21 klinik odamız mevcuttur. Ayrıca iç donanımı standartlar çerçevesinde hazırlanan, engelli kliniği yer almaktadır.

Merkezimizin iç mekân ve çevre düzenlemesi engelli hastalarımıza uygun hazırlanmış olup, asansör, tuvalet, lavabo, müracaat bankosu gibi ortak alanlar her engelli grubuna hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Bilinçli sedasyon ve genel anestezi ile gerekli diş tedavisi yöntemlerinin uygulanabilmesi için, her an kullanıma hazır dört ayrı odadan ve dört ünitten oluşan, uyandırma odalı ve hepafiltreli iki adet ameliyathanemiz bulunmaktadır. Tüm malzemelerimiz son teknoloji ile steril edilmektedir.

Önceliğimiz hasta memnuniyeti ve güvenliğidir. Haftanın 7 günü 08.30 - 23.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Yenilenen misyon ve vizyonumuzla en iyi olmayı hedeflemekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Periodontoloji
 • İmplant
 • Endodonti
 • Ortodonti
 • Beyazlatma
 • Oral Diagnoz ve Radyoloji
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Genel Anestezi ve Sedasyon
 • Zirkonyum Kron
 • Seramik Kron
 • Pedodonti
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • CHECK-UP

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Eren Ersoy
★★
Kızımın dişi için gittik hastanenize, dr. kanal tedavisi yapılması gerektiğini söyledi. Ne kadar olduğunu sordum 250 TL. Tamam yaptırdık. Kasaya para ödemeye indik 375 neden, üzerinde dolgu oldugu içinmiş var mı böyle bir şey. İlk defa görüyorum, birşey neyse parası odur, yok üstü yok altı.. Yani hiç beğenmedim yapılanı, tavsiye etmiyorum bu hastaneyi.
Yakup Yazir
★★★★★
Merhaba herkese, Duran Tekin hocama teşekkürler, ben çok memnunum, Hollandadan herkese selamlar.
Merve Nida Aydoğdu
★★★★★
Nöbetçi Dr Mehmet beye çok teşekkür ederim, telefonla bilgi almak için aradım ve bana çok detaylı açıklama yaparak beni bilgilendirdi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle tekrar teşekkürler.

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.7 / 5

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 60 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip, personel ve hekim kadrosu, yüksek teknolojik donanımıyla, dünya standartlarında kaliteli hizmet vermektedir.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Nisan 2007 yılında Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan Kayseri Hastanemiz 19 ana branşta toplam 29 doktor ve hastane genelinde 52 yatak kapasit
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi
Kayseri'de ilk özel sağlık kuruluşu olma özelliğine sahip olan İbni Sina 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Erciyes Hastanesi
Özel Erciyes Hastanesi
309 metre uzaklıkta
Özel Erciyes Hastanesi olarak kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile pek çok ilden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hüma Hastanesi 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi
Acıbadem Kayseri Hastanesi modern mimarisi, hasta odaklı ve konforlu tasarımı ile Orta Anadolu bölgesine çok farklı ve çağının ötesinde bir sağlık hizmeti anlayışı getiriyor.
Özel Uzmandent Diş Hastanesi
Özel Uzmandent Diş Hastanesi
429 metre uzaklıkta
Kayseri Diş Merkezi olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉