Özel Uzmandent Diş Hastanesi

Özel Uzmandent Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Uzmandent Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3
Telefon:4443894
Web Sitesi:www.uzmandent.com.trHata Bildir
38.71320135.490097

Kurum Hakkında

Özel Uzmandent Diş Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kayseri Diş Merkezi olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.

2009 yılında inşaatına başlanan Hastanemiz, Özel Hastaneler Yönetmeliğine eklenen “Özel Diş Hastanesi” kapsamında eklenen elli ünitli, tam teşekküllü ameliyathaneli, en az beş yataklı Hastane ön iznini, 09 Mart 2012 tarihinde almıştır. 05 Mart 2014 tarihi itibariyle de ön izin belgesi Özel Hastane Açılış Ruhsatına çevrilmiştir.

4.500 m2 kapalı alanı olan Hastanemizde; sekiz adet yatak, iki adet ameliyathane, iki adet hasta gözlem ACİL ünitesi, morg, tıbbi gaz sistemi merkezi vakum sistemi, yüz yirmi kişilik çok amaçlı Konferans Salonu, laboratuvar, elli adet diş üniti, bir adet dental volumetrik Tomografi, bir adet Panoramik Röntgen ve tüm diş hekimliği donanımları eksiksiz mevcuttur. 2013 yılında Hastane hizmet binasını açan merkezimiz, Kayseri şehir merkezinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermektedir.

Ayrıca; bünyesinde Radyoloji Ünitesi ile kendi ameliyathanesini bulunduran hastanemiz, bütün hastalarına kaliteli ve güvenilir hizmet verme ilkesini kendisine anlayış olarak benimsemiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Uzmandent Diş Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar
 • Protez
 • Zirkonyum
 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi
 • Dental Kozmetik
 • Oral Diyagnoz
 • Dental Radyoloji
 • Diş Beyazlatma
 • Endodonti
 • Periodontoloji
 • Pedodonti
 • Ortodonti
 • Ağız Kokusu
 • Ameliyathane
 • Lokal Girişim

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayse Nur
Hastane genel olarak iyi sadece bazı doktorlar kötü mesela G*** ***'yı kesinlikle hiç kimseye önermiyorum yaptığı hatalı tedaviyi kabul etmiyor elinize ödediniz parayı verip bide ben yapmadım diyor canınızdan oluyorsunuz paranızla rezil oluyorsunuz kimseye kesinlikle önermiyorum.
Ümran Mazlum
★★★★★
Çok harika hekimlerin olduğu, özellikle Dr Esra Ekizer kızımla çok ilgili, ortodonti tedavisi çok başarılı, herşey için teşekkürler.
Ayşe Sena Dinç
★★★★★
Hekimlerin hepsi çok başarılı benim tanıdığım ve bildiğim en iyi hekim Sami Dinç.

Özel Uzmandent Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Özel Uzmandent Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Nisan 2007 yılında Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan Kayseri Hastanemiz 19 ana branşta toplam 29 doktor ve hastane genelinde 52 yatak kapasit
Özel Erciyes Hastanesi
Özel Erciyes Hastanesi
373 metre uzaklıkta
Özel Erciyes Hastanesi olarak kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile pek çok ilden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.
Özel Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Kayseri MayaDiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş hekimliğinin bütün uzmanlık dallarının mevcut olduğu, alanında uzman diş hekimlerince en iyi tedavilerin en son teknolojik cihazlarla yapıldığı profesyonel bir kurumdur.
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip, personel ve hekim kadrosu, yüksek teknolojik donanımıyla, dünya standartlarında kaliteli hizmet vermektedir.
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hüma Hastanesi 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi
Kayseri'de ilk özel sağlık kuruluşu olma özelliğine sahip olan İbni Sina 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi
Acıbadem Kayseri Hastanesi modern mimarisi, hasta odaklı ve konforlu tasarımı ile Orta Anadolu bölgesine çok farklı ve çağının ötesinde bir sağlık hizmeti anlayışı getiriyor.
Özel Lifos Diyaliz Merkezi
Özel Lifos Diyaliz Merkezi DMED Diyaliz Hizmetleri bünyesinde, 42 istasyon kapasitesi ile bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır.
Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Uzmandent Diş Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉