Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82
Telefon:0 (372) 319-2011
Web Sitesi:www.candiyaliz.com.trHata Bildir
41.26426931.476358

Kurum Hakkında

2004 yılında Zonguldak'ta ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete başlayan merkezimiz; Devrek, Çaycuma dan sonra 2011 yılında hizmet halkamıza Kdz. Ereğli İlçesindeki diyaliz merkezimizi ekleyerek faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam Gambro marka 20+3 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBS (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Ömerli Mah. Kaynarca Cad. No:309
Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Çetin Apatay Bulvarı No:18 Kdz.Ereğli
Ereğli Anadolu Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Erdemir Cad. No:52 Karadeniz Ereğli
Burcu Tıp Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Meydanbaşı Cad. Hakkı Göbek Sokak No:30
Yalçınkaya Tıp Merkezi
5.4 km. uzaklıkta
Orhanlar Mah. Huzur Sok. No:6 Ereğli
Alaplı Devlet Hastanesi
11.4 km. uzaklıkta
Yenisiteler Mah. Hastane Sk No:11