Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82
Telefon:0 (372) 319-2011
Web Sitesi:www.candiyaliz.com.trHata Bildir
41.26426931.476358

Kurum Hakkında

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2004 yılında Zonguldak'ta ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete başlayan merkezimiz; Devrek, Çaycuma dan sonra 2011 yılında hizmet halkamıza Kdz. Ereğli İlçesindeki diyaliz merkezimizi ekleyerek faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam Gambro marka 20+3 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBS (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde her türlü ağız ve diş sağlığı hizmeti titizlikle sunulmaktadır. Merkezimiz 2009 yılı mayıs ayından itibaren bölge halkımıza hizmet vermektedir.
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 28.09.2014 tarihinden itibaren Ömerli mevkii yeni binasında 350 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi
Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Echomar Hastanesi, 20 hekimle, 15 branşta toplam 130'a yakın personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir.
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi
2007 yılında hizmete açılan Özel Ereğli Anadolu Hastanesi kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.
Özel Burcu Tıp Merkezi
Özel Burcu Tıp Merkezi
5 km. uzaklıkta
Özel Burcu Tıp Merkezi, Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi
Batı Karadeniz Bölgesinin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi olarak 2007 yılında dahiliye dal merkezi ve 2009 yılında tıp merkezine dönüşerek hizmetimize devam ediyoruz.
Alaplı Devlet Hastanesi
Alaplı Devlet Hastanesi
11 km. uzaklıkta
1999 yılında açılan 38 yataklı Alaplı Devlet Hastanesi ek poliklinik ve diyaliz binaları ile birlikte hizmet vermektedir.
Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim, yoğun bakım ve yataklı tedavi hizmetleri, üst düzey kalitede sunulmaktadı
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉