Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Ömerli Mah. Kaynarca Cad. No:309
Telefon:0 (372) 315-0515
41.28094831.491988

Kurum Hakkında

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 28.09.2014 tarihinden itibaren Ömerli mevkii yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Yeni hastane binamız 350 yataklı olarak 20.06.2011 tarihinde ihale edilmiştir. İnşaat işlemlerine 01.11.2011 tarihinde başlanmıştır. Hastanemiz 28.09.2014 tarihi itibari ile yeni binasında hizmet vermektedir.

SB Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde; Hariciye(Genel Cerrahi), Dahiliye(İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Nisaiye(Kadın Hastalıkları Ve Doğum), Ortopedi, Nöroloji, Nöroşirürji(Beyin Cerrahi), Çocuk Cerrahisi, Enfeksiyon hastalıkları, Fizik Tedavi, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Bevliye (Üroloji), Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Cildiye, Plastik Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Kalp Damar Cerrahi ve Psikiyatri branşlarında poliklinik ve yataklı tedavi hizmetleri, erişkin cerrahi ve dahili yoğun bakım, koroner, yeni doğan yoğun bakım ve endoskopi ünitelerinde hizmet verilmektedir. Ayrıca Radyoloji, Sigara Bırakma, Çocuk Gelişimi, Ağrı Polikliniği birimlerinde de sadece poliklinik hizmetleri verilmektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi RandevuKaradeniz Ereğli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Tahsin Kara · 3 Aralık 2013

Ben Zonguldak ili Çaycumadan bir ark tavsiyesi uzerıne Ereğlide bulunan plastik cerrahi Dr. Mustafa Murat hocama ve yanında görev yapan bütün ark teşekkürlerimi borç bilirim. Babamı getirmiştim hastane önüne geldiğimde hastamı yatırmakta teredüt ettim çünkü hastane baya eski dıye düşündüm. İnanın bana çok büyük il gezdim sgk hastanelerin de böyle hekim varmış dedim. Bu kadar görevini seven hekim ve hastaya karşı bilgilendirme cok menmunum. Böyle değerli dr sgk çoğalmasını isterim bütün hastane personeline teşekkür ederim saygılar

Sevim Ayyıldız · 30 Kasım 2012

Merhaba Sezer bey benim hastalığımı siz buldunuz size çok teşekkür ederim saygılarımla.

Mehmet Malkoçoğlu · 7 Kasım 2012

Hastalığım süresince bana son derece sıcak ilgi gösteren, değerli doktorum, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hidayet Doğan Hocam'a sonsuz teşekkür eder, sağlık, mutluluk dileklerimle, şükranlarımı sunarım.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ereğli Can Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82

Duygu Tıp Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Sarıkorkmaz Mah. Şehit Kudret Özcan Sok. No:4

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201

Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi

5.1 km. uzaklıkta

Çetin Apatay Bulvarı No:18 Kdz.Ereğli

Fizyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

5.1 km. uzaklıkta

Çetin Apatay Bulvarı No:18 Kdz.Eregli

Ereğli Anadolu Hastanesi

5.2 km. uzaklıkta

Erdemir Cad. No:52 Karadeniz Ereğli

Burcu Tıp Merkezi

5.7 km. uzaklıkta

Meydanbaşı Cad. Hakkı Göbek Sokak No:30