Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Orhanlar Mah. Huzur Sok. No:6 Ereğli
Telefon:0 (372) 316-0911
Web Sitesi:www.yalcinkayatip.comHata Bildir
41.28262131.416863

Kurum Hakkında

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ülkemizde özel sağlık sektörünün mevzuat olarak hiçbir alt yapısının olmadığı, girişimcilerin çok uzak durduğu yıllar olan 1990’lı yılların başında Yalçınkaya Tıp Merkezi ünvanlı şirketimizi kurduk.

1995 yılında ülkemizin gündeminde aile hekimliği kavramı yok iken; Kdz. Ereğli Aile Hekimliği Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. 1996 yılında Türkiye’de çok yeni olan Holter Monitorü hizmetini şehrimize vermeye başladık. Verdiğimiz hizmetin gerektirdiği fiziki mekan için halen bulunduğumuz binaya Yalçınkaya Tıp Merkezi Polikliniği adıyla taşındık. Sadece Zonguldak değil; tüm Batı Karadeniz Bölgesinin ilk özel sağlık kuruluşu olduk.

1999 yılında Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilk özel ambulans ile hizmetimiz genişledi. 2007 yılında Dahiliye Dal Merkezi ve 2009 yılında Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimize devam ediyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Burcu Tıp Merkezi
Özel Burcu Tıp Merkezi
686 metre uzaklıkta
Özel Burcu Tıp Merkezi, Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi
2007 yılında hizmete açılan Özel Ereğli Anadolu Hastanesi kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi
Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Echomar Hastanesi, 20 hekimle, 15 branşta toplam 130'a yakın personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir.
Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde her türlü ağız ve diş sağlığı hizmeti titizlikle sunulmaktadır. Merkezimiz 2009 yılı mayıs ayından itibaren bölge halkımıza hizmet vermektedir.
Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi olarak deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 28.09.2014 tarihinden itibaren Ömerli mevkii yeni binasında 350 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Alaplı Devlet Hastanesi
Alaplı Devlet Hastanesi
11 km. uzaklıkta
1999 yılında açılan 38 yataklı Alaplı Devlet Hastanesi ek poliklinik ve diyaliz binaları ile birlikte hizmet vermektedir.
Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim, yoğun bakım ve yataklı tedavi hizmetleri, üst düzey kalitede sunulmaktadı
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉