Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201
Telefon:0 (372) 323-5100
Web Sitesi:karadenizeregliadsm.saglik.gov.tHata Bildir
41.26762731.456893

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2009 yılı mayıs ayından itibaren bölge halkımıza hizmet vermektedir. Çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:00 dir. Salı ve Perşembe günleri 17:00 – 18:00 arası mesai dışı çalışma yapılmaktadır. Acil polikliniği 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Merkezimizde; dişlerin periapikal (tek-tek) veya panoramik (tüm çene) röntgenleri çekilmektedir. Çürük dişlerin kanal ve dolgu tedavileri yapılmaktadır. Ağızda ki diş eksikliklerinin giderilmesi için uygun olan sabit veya hareketli protez yapılmaktadır. Diş taşı temizliği ve küretajı yapılmaktadır.

Normal diş çekimleri, gömülü diş çekimleri, implant işlemleri ve ağız içinde gereken tüm cerrahi işlemler yapılmaktadır. 0-13 yaş arası çocukları çekim, dolgu ve koruyucu tedavilerden fissür örtülmesi ve flor uygulaması işlemleri yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cengiz Ünalan
★★★★★
Tavsiye üzerine istanbuldan kdz eregliye implant yaptırmaya geldim. Diş hekimi Yüksel bey ve ekibine güler yüzüyle Kansu hanıma sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ereğli Can Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82
Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Çetin Apatay Bulvarı No:18 Kdz.Ereğli
Ereğli Anadolu Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Erdemir Cad. No:52 Karadeniz Ereğli
Burcu Tıp Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Meydanbaşı Cad. Hakkı Göbek Sokak No:30
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Ömerli Mah. Kaynarca Cad. No:309
Yalçınkaya Tıp Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Orhanlar Mah. Huzur Sok. No:6 Ereğli