Özel Fatih Nur Polikliniği

Özel Fatih Nur Polikliniği
Kurum Adı:Özel Fatih Nur Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Derviş Ali Mah. Fevzipaşa Cad. No:154
Telefon:0 (212) 635-0313
Web Sitesi:nurpoliklinik.comHata Bildir
41.02614728.93997

Kurum Hakkında

Özel Fatih Nur Polikliniği, İstanbul ili Fatih ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Nur Polikliniği Fevzipaşa Cad. No:154 (Karagümrük Stadı Yanı) adresinde 2000 yılından beri konusunda tecrübeli hekimleriyle faaliyetlerini sürdürmekte olup, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Tedavilerimiz sağlık bakanlığı onaylı sertifikalı bay ve bayan doktorlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fatih Nur Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Tıp
 • Hacamat Tedavisi
 • Sülük Tedavisi
 • Biorezonans Tedavisi
 • Akupunktur Tedavisi
 • Mezoterapi Tedavisi
 • PRP Tedavisi
 • CGF Tedavisi
 • Aromaterapi Tedavisi
 • Hipnoz Tedavisi
 • Fitoterapi Tedavisi
 • Ozon Terapi Tedavisi
 • Refleksoloji Tedavisi
 • Fonksiyonel Tıp Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fatih Nur Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fatih Nur Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Fatih Nur Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çarşamba Tıp Merkezi
Özel Çarşamba Tıp Merkezi
681 metre uzaklıkta
Özel Çarşamba Tıp Merkezi, İstanbul Fatih ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi eski adı Gureba Hastanesi, İstanbul'un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren bir hastanedir.
Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Hospitadent Fatih Diş Hastanesi
Fatih Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları ve ağız kokusu birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi gastrointestinal sistem (mide-barsak sistemi) endoskopisine ilişkin uygulamaları bilimsel, hijyenik ve huzurlu bir ortamda halkımızın hizmetine sunmaktadır.
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği
Şadiye Hatun Tıp Merkezi olarak hizmet sunulan külliyede günümüzde Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir.
Özel Medilife Çapa Hastanesi
İstanbul'un merkezi Fatih'te yer alan Medilife Çapa Hastanesi, nitelikli ameliyatların, ileri laboratuvar ve radyolojik tetkiklerin yapılabildiği, Butik Hastane niteliğinde olup, 2008 yılından beri Medilife Sağlık Grubu bünyesinde
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fatih Nur Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉