Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksimer Çapa Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No:11/A-B Şehremini
Telefon:0 (212) 632-7171
41.01983928.932239

Kurum Hakkında

Oksimer, 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Hastaların takibi esnasında, güleryüzlü personeli, tıbbi tedavilerin ve pansumanların yanında, gerektiğinde lokal cerrahi müdahaleler ve konsültan hekimleri ile tedavi hizmeti sunmaktadır. Dünya standartlarında bir tedavi için, uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış Alman Haux-Life-Support GMBH firmasının Multiplace (10+4) kişilik basınç odası kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

250 metre uzaklıkta

İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Topkapı Mah. Turgut Özal Cad. No:118 Çapa

Medilife Çapa Hastanesi

560 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:125 Çapa Fatih

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

580 metre uzaklıkta

Başvekil Cad. No:3 Çapa

Redline Kardiyoloji Merkezi

590 metre uzaklıkta

Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini

Medicor Genel Cerrahi Merkezi

600 metre uzaklıkta

Deniz Abdal Mah. Camii Sok. No:23