Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Ornöram FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa
Telefon:0 (212) 588-8331
41.01368928.934188

Kurum Hakkında

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1986 yılında Dr. Sururi Özkılıç tarafından kurulmuş olup halen merkezi Çapa'da ve yataklı tedavi şubesi Şişli'de olmak üzere kuruluş amacı olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konularında hizmet vermektedir. Ornöram bu iki merkez dışında Memorial Hastanesi'nin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

Merkezimiz hem ayakta hemde yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konusunda tam donanımlı branş hizmeti veren Türkiyedeki tek özel kuruluştur.

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerinde gelişmiş fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının yanı sıra, her iki merkezdeki özel kapalı havuzlarıyla hidroterapi tedavisi fizyoterapist takibi veya eşliğinde uygulanmaktadır. Özellikle yatarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti alması gereken hastalarımıza Şişli şubemizde 21 yataklı banyolu ve refakatli oda imkanı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çapa Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No:23 Çapa

Redline Kardiyoloji Merkezi

120 metre uzaklıkta

Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

120 metre uzaklıkta

Başvekil Cad. No:3 Çapa

Medilife Çapa Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:125 Çapa Fatih

Medicor Genel Cerrahi Merkezi

190 metre uzaklıkta

Deniz Abdal Mah. Camii Sok. No:23

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Topkapı Mah. Turgut Özal Cad. No:118 Çapa