Özel Galleria KBB Dal Merkezi

Özel Galleria KBB Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Galleria KBB Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C
Telefon:0 (322) 454-1515
37.00328935.334996

Kurum Hakkında

Adana Galleria alışveriş merkezinin Seyhan nehrine bakan tarafında müstakil girişli toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayında hizmete girmiş olup, sadece kendi bölgesinde sınırlı kalmayıp, aynı zamanda ülkemizin diğer bölgeleri ve Yakın-Ortadoğu ülkelerine hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Merkezimizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. GKBBM bünyesinde düzenlenen ulusal seminer ve konferanslarda KBB konusunda önde gelen isimleri hekimlerimizle buluşturarak karşılıklı bilgi alışverişine olanak tanımaktadır. Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen GKBBM bu konuda öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların yer aldığı geniş katılımlı konferanslar düzenlenmektedir.

Galleria KBB Merkezinde; 2 tam donanımlı ameliyathane, 5i göl manzaralı 10 adet modern hasta odası, endoskopik kamera ve mikroskoplarla donatılmış 9 KBB muayene birimi, işitme testlerinin yapıldığı ve işitme cihazlarının uygulandığı Odyoloji birimi, ileri tetkik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği Burun Allerji biriminde RINOLIGHT UV Fototerapi tedavi birimi, bilgisayarlı Ses Analiz ve Konuşma Tedavisi birimi bulunmaktadır.

Sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla birey ve toplum sağlığı için hizmet veren Galleria KBB Merkezi hasta memnuniyetinin sağlanabilmesi için ise teknoloji, ilgi ve tedavi sürecinin ayrılmaz bir üçlü olduğunu, bu üçlünün en uygun şekilde iletildiği takdirde hasta memnuniyetinin sağlanabileceğine inanıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galleria KBB Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Galleria KBB Dal Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Galleria KBB Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Galleria KBB Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Galleria KBB Dal Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sistem Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

820 metre uzaklıkta

Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A

Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi

860 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5

Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7

Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi

1.3 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. Gülhatmi Cad. No:37/A

Dünyagöz Hastanesi Adana

1.4 km. uzaklıkta

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A