Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Telefon:0 (212) 633-0000
Web Sitesi:www.globaldrgoz.comHata Bildir
41.00930228.949747

Kurum Hakkında

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2018 yılında Dr. Hasan Oğuzhan tarafından İstanbul Aksaray mahallesinde kurulan Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, çeşitli göz hastalıklarına sahip bireyleri, daha sağlıklı gözlere kavuşturabilmeyi hedeflemektedir. Dr. Hasan Oğuzhan ve ekibinin 15 yıldır göz hastalıkları alanında edinmiş olduğu tecrübe Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin en güvenilir ve en profesyonel hizmetleri veren bir tıp merkezi haline gelmesini sağlamıştır.

Hasan Oğuzhan’ın bilgi ve tecrübeleri önderliğinde hizmetler veren Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, dünya üzerinde kabul gören son teknolojik tedavi yöntemlerini etkin bir şekil kullanarak hastalarına daha sağlıklı gözler vadetmektedir.

Uluslararası alanda deneyime sahip kadrosu ile Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin en temel amacı ise göz ve göz çevresi sağlığı alanındaki kalite standartlarını daha da yükselterek marka bilinilirliğini arttırmak ve uluslararası alanda hastalara hizmet vermektedir. Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, bu hedefi doğrultusunda tıp merkezine gelen hastalarının istek, şikayet ve beklentilerini dinliyor, edindiği bilgiler doğrultusunda ise hasta için en uygun tedavi yöntemini uyguluyor.

Kurulduğu günden bu güne kadar hasta memnuniyetine fazlasıyla önem veren güler yüzlü ve alanında uzman personeli ile hastalarını memnun etmeyi başarıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 74 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır. 2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası'nın hizmete açı
Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Özel Ürorad Üroloji Merkezi
366 metre uzaklıkta
Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır.
Özel Fatih Hastanesi
Özel Fatih Hastanesi
677 metre uzaklıkta
İstanbul'un köklü ve butik hastanelerinden biri olan Özel Fatih Hastanesi, İstanbul'un Fatih ilçesinde 1987'den bu yana güvenilir hekim kadrosu ve profesyonel yönetimi ile halka sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi
Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezinde 50 cihaz kapasitesi ile gelişmiş ve modern bir sağlık tesisinin sahip olabileceği standartlara sahip binada, diyaliz hastalarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Fındıkzade Hastanesi 2013 yılından itibaren günümüz teknolojisi, donanımı ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun hastalarımıza sağladığı güvenle yoluna devam etmekt
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği
Şadiye Hatun Tıp Merkezi olarak hizmet sunulan külliyede günümüzde Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye'nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesi'nin 2 tıp fakültesi hastanesinden biridir.
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi
İstanbul halkına ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini sağlama misyonuyla 1997 yılında kurulan Şehzadebaşı Tıp Merkezi; 6 farklı branşta; 8 Uzman Hekim, 6 Diş Hekimi, 21 Yardımcı Sağlık Personeliyle muayene, müdahale ve müşahede hi
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉