Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Telefon:0 (212) 633-0000
Web Sitesi:www.globaldrgoz.comHata Bildir
41.00930228.949747

Kurum Hakkında

2018 yılında Dr. Hasan Oğuzhan tarafından İstanbul Aksaray mahallesinde kurulan Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, çeşitli göz hastalıklarına sahip bireyleri, daha sağlıklı gözlere kavuşturabilmeyi hedeflemektedir. Dr. Hasan Oğuzhan ve ekibinin 15 yıldır göz hastalıkları alanında edinmiş olduğu tecrübe Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin en güvenilir ve en profesyonel hizmetleri veren bir tıp merkezi haline gelmesini sağlamıştır.

Hasan Oğuzhan’ın bilgi ve tecrübeleri önderliğinde hizmetler veren Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, dünya üzerinde kabul gören son teknolojik tedavi yöntemlerini etkin bir şekil kullanarak hastalarına daha sağlıklı gözler vadetmektedir.

Uluslararası alanda deneyime sahip kadrosu ile Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin en temel amacı ise göz ve göz çevresi sağlığı alanındaki kalite standartlarını daha da yükselterek marka bilinilirliğini arttırmak ve uluslararası alanda hastalara hizmet vermektedir. Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, bu hedefi doğrultusunda tıp merkezine gelen hastalarının istek, şikayet ve beklentilerini dinliyor, edindiği bilgiler doğrultusunda ise hasta için en uygun tedavi yöntemini uyguluyor.

Kurulduğu günden bu güne kadar hasta memnuniyetine fazlasıyla önem veren güler yüzlü ve alanında uzman personeli ile hastalarını memnun etmeyi başarıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 74 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
310 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi
Ürorad Üroloji Merkezi
370 metre uzaklıkta
Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Fatih Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Kıztaşı Cd. No.6 Fatih
Fatih Koç Diyaliz Merkezi
730 metre uzaklıkta
İskender Paşa Mah. Kıztaşı Cad. No:11
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
890 metre uzaklıkta
Molla Şeref Mah. Millet Cad. Fındıkzade Sok. No:3
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği
920 metre uzaklıkta
Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Kocamustafapaşa Cad. No:53 Cerrahpaşa