Özel Ürorad Üroloji Merkezi

Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Telefon:0 (212) 589-9551
Web Sitesi:urorad.com.trHata Bildir
41.01026428.945565

Kurum Hakkında

Ürorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi 1997 Temmuz ayında kuruldu. Üroloji ve Radyoloji kelimelerinin ilk hecelerinden oluşan bu isim, gelişen görüntüleme tekniklerinin üroloji alanında hem tanıda hemde tedavide etkin bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde tıbbi teşhis ve tedavide görüntüleme teknolojilerinin endoskopik incelemerin ve micro cerrahi tekniklerin uzman ellerde kullanılması ile noninvaziv veya minimal invaziv tedavi yöntemleri dünyada ve ülkemizde hızla gelişmektedir.

Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde ses dalgaları ile böbek taşlarının kırılması tecrübeli teknik kadromuz ile başarı ile yapılmaktadır. İdrar torbasının fonksiyonlarının detaylı olarak araştırıldığı ürodinamik incelemeler her yaş grubunda başarı ile yapılmaktadır. Radyoloji bölümüzde prostat biosileri ve penil dopler incelemeleri gibi girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır.

Mesleğinde uzman arkadaşlarımız ürolojik ve androlojik operasyonları başarı ile yapmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken etik ve insani değerlerden ödün vermemek bilimsellği ön planda tutmak Dünyada uygulanan tıbbi ürolojik teknolojileri hastalarımızla buluşturmak en önemli ilkelerimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ürorad Üroloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ürorad Üroloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Sevinç
★★★★★
Sayın Faruk Yerlioğlu ve tüm Ürorad personeli, yaklaşık 5-6 sene önce merkezinizde böbrek taşı tedavisi oldum. Şu anda çok sağlıklıyım. Bu sizin sayenizde oldu. Bu nedenle sizlere alakalarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Özel Ürorad Üroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Ürorad Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi
Global Dr. Göz Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
530 metre uzaklıkta
Molla Şeref Mah. Millet Cad. Fındıkzade Sok. No:3
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği
620 metre uzaklıkta
Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray
Fatih Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Kıztaşı Cd. No.6 Fatih
Akademi Gastroenteroloji Merkezi
720 metre uzaklıkta
Hasan Halife Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:7-8
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Kocamustafapaşa Cad. No:53 Cerrahpaşa