Özel Ürorad Üroloji Merkezi

Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Telefon:0 (212) 589-9551
41.01026428.945565

Kurum Hakkında

Ürorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi 1997 Temmuz ayında kuruldu. Üroloji ve Radyoloji kelimelerinin ilk hecelerinden oluşan bu isim, gelişen görüntüleme tekniklerinin üroloji alanında hem tanıda hemde tedavide etkin bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde tıbbi teşhis ve tedavide görüntüleme teknolojilerinin endoskopik incelemerin ve micro cerrahi tekniklerin uzman ellerde kullanılması ile noninvaziv veya minimal invaziv tedavi yöntemleri dünyada ve ülkemizde hızla gelişmektedir.

Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde ses dalgaları ile böbek taşlarının kırılması tecrübeli teknik kadromuz ile başarı ile yapılmaktadır. İdrar torbasının fonksiyonlarının detaylı olarak araştırıldığı ürodinamik incelemeler her yaş grubunda başarı ile yapılmaktadır. Radyoloji bölümüzde prostat biosileri ve penil dopler incelemeleri gibi girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır.

Mesleğinde uzman arkadaşlarımız ürolojik ve androlojik operasyonları başarı ile yapmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken etik ve insani değerlerden ödün vermemek bilimsellği ön planda tutmak Dünyada uygulanan tıbbi ürolojik teknolojileri hastalarımızla buluşturmak en önemli ilkelerimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • ESWL
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ürorad Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ürorad Üroloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Sevinç · 23 Ocak 2015

Sayın Faruk Yerlioğlu ve tüm Ürorad personeli, yaklaşık 5-6 sene önce merkezinizde böbrek taşı tedavisi oldum. Şu anda çok sağlıklıyım. Bu sizin sayenizde oldu. Bu nedenle sizlere alakalarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ürorad Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ürorad Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

0 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Universal Aksaray Vatan Hastanesi

230 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray

Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

370 metre uzaklıkta

Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi

530 metre uzaklıkta

Molla Şeref Mh. Fındıkzade Sk. No:3

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

600 metre uzaklıkta

Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade

Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği

620 metre uzaklıkta

Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray