Özel Güzelbahçe Polikliniği

Özel Güzelbahçe Polikliniği
Kurum Adı:Özel Güzelbahçe Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Güzelbahçe
Adres:Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No :138
Telefon:0 (232) 234-5464
38.37781726.889611

Kurum Hakkında

Misyonumuz tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi doğrultusunda, sevecenlikle ve sıcak, içten, duyarlı bir iletişim sağlayarak sunmaktır.

Klinik hizmetlerimiz genel muayene, acil müdahale, küçük cerrahi müdahale (apse drenajı, sütürizasyon, mide yıkama), sünnet, enjeksiyon ve benzeri işlemlerdir. Laboratuvarımızda kan grubu tayini, açlık ve tokluk kan şekeri, şeker yükleme testi, total kolestrol, hemogram (tam kan tetkiki), tam idrar tahlili, gebelik testi ve benzeri testler yapılmaktadır. Diş kliniğimiz muayene ve kontrol, diş çekimi, diş dolgusu, kanal tedavisi, detertraj ve polisaj (diş taşı temizliği), protez yapımı ve tamiri gibi konularda hizmetinizdedir.

Özel Güzelbahçe Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güzelbahçe Polikliniği, İzmir ili Güzelbahçe ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Perihan Akkaplan Ergün · 19 Mart 2013

Torunuma hafta sonunda iğne yaptırdık. Hemşire hanımın torunuma yaklaşımı çok güzeldi teşekkür ederiz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Güzelbahçe Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Güzelbahçe Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güzelbahçe Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Urla Tatil Diyaliz Merkezi

4.1 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Bulvarı No:197/A-B-C Zeytinalanı

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

9.4 km. uzaklıkta

Huzur Mahallesi Egemen Sokak No:2

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

12.3 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

12.8 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Alfa Tıp Merkezi Balçova

13.3 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Monofiz Ftr Dal Merkezi

13.5 km. uzaklıkta

Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova