Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1428 Sk No:24/B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 464-6020
Web Sitesi:www.egeonkoloji.com.trHata Bildir
38.42976627.151672

Kurum Hakkında

Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.

Ege Bölgesinin ilk özel radyasyon onkolojisi kliniği olma özelliğine sahip kurumumuz bünyesinde halen 4 radyasyon Onkoloğu, Kemoterapi Hemşiresi, 12 Radyoterapi Teknikeri, 3 Radyoterapi Uzman Fizikçisi ve 20 idari personel bulundurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne tüm Sosyal Güvenlik Kurumları ve Özel Sağlık Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Kurumumuz hizmet ağını geliştirmek amacıyla ilerlediği yolda İzmir Atatürk Devlet Hastanesi Radyoterapi ve Tepecik Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Radyoterapi Hizmet Alımı ihalelerinde en başarılı sağlık kuruluşu seçilerek, bu iki kurumun Radyoterapi Hizmetini verme sorumluluğunu da yüklenmiştir.

Kurumumuz bünyesinde, gelişmekte olan Radyoterapi Teknikleri yakınen takip edilmekte, hizmet kalitesi ve niteliğini yükseltmek amacıyla son iki yılda yapılan tüm yatırımlar nitelikli, dünya standartlarında tedaviler yapma idealine yönlendirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Necla Öztürk
★★★★★
Teşekkür binlerce teşekkürler ediyorum. Kapıdan ağlayarak ilk girdiğimde hatta tedaviden vazgeçmiş dr. inancını yitirmiş birac ca hastası olarak ruhsal durumu allak bullak birhalde 2 aylık bir şokla Sn. Dr. İlker Bey'in karşısında küçücük kalmıştım hiçbir şey istemiyordum fakat İlker bey ve saygı değer Çimen hanımın inanılmaz yaklaşımları hastalığıma bakış açımı değiştirdi, bana kendimi son derece özel hissettridiler. Adım attıkça onların bu sevgi ve şevkatli yaklaşımlarının tüm kadroda mevcut olduğunu gördüm. Teknik ekibin bu kadar genç olup bu kadar şevkatli bilgili ve ilgili olmaları son derece şaşırtıcıydı. Asistan arkadaşlarımın sabır ve güler yüzleri unutulacak gibi değil park elemanı Umut'un bile bukadar sevgi ve saygı ile bakışı yardım çabaları inanılmaz. Müstahdem arkadaşlar dahi ne yapabilirim diye bakıyorlar. Bir tıp merkezi olarak örnek bir yer umarım diğer tıp merkezleri de sizi örnek alır ve bırakın şımartmayı insan hemde hasta olduğumuzu hatırlarlar. Ben hepinizi çok seviyorum defalarca ömrüm yettikçe teşekkürler ediyorum dualarım hep size olacak.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
40 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Gazi Hastanesi
50 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
270 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
360 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
İzmir Üroloji Merkezi
360 metre uzaklıkta
1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Sağlık Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. 1399. Sokak No. 25 Alsancak