Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1428 Sk No:24/B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 464-6020
Web Sitesi:www.egeonkoloji.com.trHata Bildir
38.42976627.151672

Kurum Hakkında

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.

Ege Bölgesinin ilk özel radyasyon onkolojisi kliniği olma özelliğine sahip kurumumuz bünyesinde halen 4 radyasyon Onkoloğu, Kemoterapi Hemşiresi, 12 Radyoterapi Teknikeri, 3 Radyoterapi Uzman Fizikçisi ve 20 idari personel bulundurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne tüm Sosyal Güvenlik Kurumları ve Özel Sağlık Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Kurumumuz hizmet ağını geliştirmek amacıyla ilerlediği yolda İzmir Atatürk Devlet Hastanesi Radyoterapi ve Tepecik Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Radyoterapi Hizmet Alımı ihalelerinde en başarılı sağlık kuruluşu seçilerek, bu iki kurumun Radyoterapi Hizmetini verme sorumluluğunu da yüklenmiştir.

Kurumumuz bünyesinde, gelişmekte olan Radyoterapi Teknikleri yakınen takip edilmekte, hizmet kalitesi ve niteliğini yükseltmek amacıyla son iki yılda yapılan tüm yatırımlar nitelikli, dünya standartlarında tedaviler yapma idealine yönlendirilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Necla Öztürk
★★★★★
Teşekkür binlerce teşekkürler ediyorum. Kapıdan ağlayarak ilk girdiğimde hatta tedaviden vazgeçmiş dr. inancını yitirmiş birac ca hastası olarak ruhsal durumu allak bullak birhalde 2 aylık bir şokla Sn. Dr. İlker Bey'in karşısında küçücük kalmıştım hiçbir şey istemiyordum fakat İlker bey ve saygı değer Çimen hanımın inanılmaz yaklaşımları hastalığıma bakış açımı değiştirdi, bana kendimi son derece özel hissettridiler. Adım attıkça onların bu sevgi ve şevkatli yaklaşımlarının tüm kadroda mevcut olduğunu gördüm. Teknik ekibin bu kadar genç olup bu kadar şevkatli bilgili ve ilgili olmaları son derece şaşırtıcıydı. Asistan arkadaşlarımın sabır ve güler yüzleri unutulacak gibi değil park elemanı Umut'un bile bukadar sevgi ve saygı ile bakışı yardım çabaları inanılmaz. Müstahdem arkadaşlar dahi ne yapabilirim diye bakıyorlar. Bir tıp merkezi olarak örnek bir yer umarım diğer tıp merkezleri de sizi örnek alır ve bırakın şımartmayı insan hemde hasta olduğumuzu hatırlarlar. Ben hepinizi çok seviyorum defalarca ömrüm yettikçe teşekkürler ediyorum dualarım hep size olacak.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
49 metre uzaklıkta
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzm
Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Tavmergen Tüp Bebek Merkezi İzmir'de modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmet
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.
Özel İzmir Üroloji Merkezi
Özel İzmir Üroloji Merkezi
362 metre uzaklıkta
Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.
Özel Sağlık Hastanesi
Özel Sağlık Hastanesi
371 metre uzaklıkta
Yenilenen Özel Sağlık Hastanesi, tarihte de olduğu gibi, döneminin en gelişmiş sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Dünya’nın en ileri teknolojileri ve konusunda uzman doktorlarıyla sektöre öncülük eden Özel Sağlık Hastanesi, İzmir’in
Özel EMOT Hastanesi
Özel EMOT Hastanesi
426 metre uzaklıkta
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm ha
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi
2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan Tüsav Kardiyoloji Merkezi koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinmiş yenilenen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını Alsancak İlke Tıp Merkezi olarak kabul edecektir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉