Özel Karacabey Sağlık Polikliniği

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Karacabey Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Bursa
İlçe:Karacabey
Adres:Tavşanlı Mah. Bursa Cad. No:8
Telefon:0 (224) 676-9085
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.21482828.3584

Kurum Hakkında

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği 15 Mart 2004 tarihinden itibaren Tavşanlı mahallesi Bursa caddesi No:8 adresinde kendi binasında çok daha donanımlı ve dinamik bir şekilde Karacabey'e hizmet vermeye başlamıştır. 7 gün 24 saat faaliyette olan polikliniğimizde toplam 8 hekim, 4 hemşire, 1 laboratuvar teknikeri, 1 sekreter, 3 personel görev yapmaktadır. Polikliniğimizde Dahiliye, Genel poliklinik, Diş Polikliniği ve 24 saat Acil Polikliniği yanı sıra laboratuvar hizmetleri, röntgenografi, ultrasonografi hizmetleri de sunulmaktadır. Laboratuvar hizmetlerimiz birinci basamak ve daha üst basamaktaki sağlık hizmetlerinin tüm tektiklerini içermekte olup, ultrasonografi radyoloji uzmanı tarafından yapılmakta ve raporlanmaktadır. Sağlıklı toplumların ancak sağlıklı bireylerden oluşabileceğinin bilincinde olan ekibimiz bunu sağlamak amacıyla doğru, dürüst, güvenilir en önemlisi de güleryüzlü ve hoşgörülü hizmet vermeyi bir görev edinmiştir.

İlkelerine bağlı, etik kurallardan taviz vermeyen ekibimiz hastalarından aldığı olumlu geribildirimlerle çalışmalarına büyük bir güç ve heyecanla devam ediyor. Yaptığımız çalışmalar ve attığımız adımlarla Karacabey’de bir ilki başarmanın, önemli bir eksiği kapatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sürekli gelişerek ve yenilenerek halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karacabey Sağlık Polikliniği, Bursa ili Karacabey ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karacabey Devlet Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Mecidiye Mah. Şifa Cad. No:2
Meditercan Tıp Merkezi
20 km. uzaklıkta
Tatkavaklı Mh. Tatkavaklı Balıkesir Cd. No:24
Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi
20.3 km. uzaklıkta
Hamidiye Mh. Gürvardar İş Merkezi No:4
Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi
20.6 km. uzaklıkta
Tatkavaklı Mah. Kıryolu Sok. No:6
Paşa Diyaliz Merkezi
21.9 km. uzaklıkta
Hürriyet Mh. M.Kemalpaşa Cd. No:55 Yalıntaş
Esen Psikiyatri Tıp Merkezi
35.8 km. uzaklıkta
İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2
Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
35.8 km. uzaklıkta
Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii No:2