Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Gevher Nesibe Mah. Atatürk Cad. No:84
Telefon:0 (352) 220-3003
Web Sitesi:www.kayserioksibar.comHata Bildir
38.72622235.480287

Kurum Hakkında

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Artan hiperbarik oksijen tedavisi ihtiyacı ve uzun tedaviye başlama süreleri sebebiyle tedaviye ulaşmada güçlük yaşayan hastalara hizmet etmek amacıyla, kamusal alana destek olarak, İç Anadolu’nun sağlık merkezi olarak kabul edilen Kayseri’de, 2020 yılının Ocak ayında Kayseri’nin ilk özel hiperbarik oksijen merkezi olarak hizmete açılmıştır. Özel Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezinin SGK ile anlaşması bulunmaktadır.

İleri teknoloji ve teknik donanıma sahip olan, aynı anda 16 kişiye kadar tedavi imkanı verebilen basınç kabinlerimiz, kalite ve tıbbi etiği en ön planda tutan uzman tıbbi kadromuz ve ekibimizle sizleri hizmet verdiğimiz merkezlerimize bekliyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel System Hospital
Özel System Hospital
56 metre uzaklıkta
Kayserinin sağlıkta yükselen değeri System Hospital, ileri tıp teknolojimiz, branşında uzman kadrolarımız, tam donanımlı tanı ve tedavi ünitelerimizle kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.
Kayseri Devlet Hastanesi
Kayseri Devlet Hastanesi
114 metre uzaklıkta
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi (Çocuk Hastanesi, Geriatri, Seyyid Burhaneddin Binası, TRSM ve İldem Semt Polikliniği) 2018 yılından itibaren Kayseri Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2006 yılında kurulan ve 2015 yılında yenilenerek Uzdent Hastane Caddesi ismiyle hizmetine devam eden şubemiz; 2'si uzman diş hekimi olmak üzere 14 diş hekimi ile Kayseri il merkezi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet göstermektedir.
Özel Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
2014 yılında hizmet hayatına başlayan Kayseri Hospitadent 12 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 1500m2'lik bir alanda hizmete açılmıştır.
Özel Memorial Kayseri Hastanesi
Memorial Kayseri Hastanesi toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sunmaktadır.
Özel Almet Diyaliz Merkezi
Özel Almet Diyaliz Merkezi
306 metre uzaklıkta
Almet Diyaliz Merkezi 2001 yılında kurulmuştur. Şehir merkezindeki hastalarımızla birlikte, Kayseri'nin Develi, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu ilçeleri ile Yozgat ve Sivas’ ın belirli yerlerine servis hizmeti verilme
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
357 metre uzaklıkta
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
İç Anadolu Bölgesi'nde, mimarisi ile tek bağımsız merkez olma özelliğine sahip olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, yardımcı üreme teknikleri alanındaki tüm tedaviler için tasarlanmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉