Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Telefon:0 (352) 333-4455
38.72467435.481065

Kurum Hakkında

Özel Kayseri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ünvanıyla 2006 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2015 yılında isim değişikliğine gitmiş olup Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ismini almıştır.

Poliklinik merkezimizde 3'ü Uzman Doktor olmak üzere toplam 15 Diş Hekimi bulunmaktadır.

Merkezimizde uygulanan tedaviler; Ortodonti, İmplant, Çene Cerrahisi, Gömülü 20 Yaş Dişleri, Diş Protez, Periodontoloji - Dişeti Hastalıkları cerrahisi, Endodonti - Kanal Tedavisi, Pedodonti - Çocuk diş hekimliği, Diş Beyazlatma ve estetik diş, Radyoloji ve diğer tüm ağız ve diş sağlığı tedavileri yapılmaktadır.

Yurtdışı ve yurtiçi hastalarımıza yaklaşık 11 yıldır ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kurumumuz, bu hizmetlerine Kayseri ile merkezi hastane caddesinde devam etmektedir.

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasin Karagöz · 8 Mayıs 2017

İmplant ve ortodonti konusunda uzman doktorlarını tavsiye ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Kayseri

30 metre uzaklıkta

Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.

Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi

50 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:62

Kayseri Tekden Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4

System Hospital

190 metre uzaklıkta

Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

190 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)

Dünyam Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10