Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Atatürk Bulv. Hastane Cad. No:44
Telefon:0 (352) 333-4455
Web Sitesi:www.uzdent.com.trHata Bildir
38.72467435.481065

Kurum Hakkında

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Kayseri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ünvanıyla 2006 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2015 yılında isim değişikliğine gitmiş olup Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ismini almıştır.

Kayseri ve Nevşehir’de toplam beş şubemizde, 35 hekim ve yaklaşık 150 personel ile %100 hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olan kurumlarımızda; deneyimli, uzman ve dinamik kadrolarımız ve modern ekipmanlarımızla, hastalarımızın rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Kliniklerimiz, yurt dışından gelen hastalarımıza dil problemi yaşamadan ulaşım, konaklama ve diş tedavi hizmeti de vermektedir.

Kurumumuzda; implant, ortodontik tedaviler, diş protezleri, periodontal tedaviler, endodonti, pedodonti, cerrahi operasyonlar, diş beyazlatma, gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği ve diğer tüm diş tedavileri büyük bir özveri ile yapılmaktadır.

Gelişen medikal teknolojileri sürekli takip eden, tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini en güncel teknolojilerle sürekli ileriye taşıyan Uzdent, hizmetleri en hızlı ve güvenilir biçimde hastalarının hizmetine sunmak için çalışmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedaviler
 • İmplant
 • Ortodonti - diş teli
 • Invisalign - şeffaf plak tedavisi
 • Zirkonyum diş
 • E-max diş
 • Porselen lamina diş
 • Diş beyazlatma
 • Devital beyazlatma
 • Gülüş tasarımı
 • Bonding
 • Kompozit lamina - Estetik dolgu
 • Kanal tedavisi
 • Gömülü yirmi yaş dişleri
 • Diş eti tedavileri
 • Tam protez - total protez
 • Çocuk diş hekimliği
 • Oral diagnoz ve radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yasin Karagöz
★★★★★
İmplant ve ortodonti konusunda uzman doktorlarını tavsiye ederim.

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hospitadent Kayseri Diş Hastanesi
2014 yılında hizmet hayatına başlayan Kayseri Hospitadent 12 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 1500m2'lik bir alanda hizmete açılmıştır.
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
Özel Kayseri Tekden Hastanesi
175 metre uzaklıkta
Özel Kayseri Tekden Hastanesi olarak arzumuz, kalp hastalıkları teşhis ve tedavisinde elde ettiğimiz Türkiye başarısını bütün branşlarda da yakalamaktır.
Özel Kayseri Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
İleri teknoloji ve teknik donanıma sahip olan, aynı anda 16 kişiye kadar tedavi imkanı verebilen basınç kabinlerimiz, kalite ve tıbbi etiği en ön planda tutan uzman tıbbi kadromuz ve ekibimizle sizleri hizmet verdiğimiz merkezleri
Özel System Hospital
Özel System Hospital
188 metre uzaklıkta
Kayserinin sağlıkta yükselen değeri System Hospital, ileri tıp teknolojimiz, branşında uzman kadrolarımız, tam donanımlı tanı ve tedavi ünitelerimizle kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz.
Özel DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
Özel Dünyam Hastanesi
Özel Dünyam Hastanesi
206 metre uzaklıkta
Dünyam Hastanesi, Hastaneler caddesinde Anadolu'nun en büyük, en donanımlı, kadro bakımından en zengin özel hastanesi olarak kuruldu ve 2011 yılında hasta kabulüne başladı.
Kayseri Devlet Hastanesi
Kayseri Devlet Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesi (Çocuk Hastanesi, Geriatri, Seyyid Burhaneddin Binası, TRSM ve İldem Semt Polikliniği) 2018 yılından itibaren Kayseri Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Memorial Kayseri Hastanesi
Memorial Kayseri Hastanesi toplam 119 yatak kapasitesi, üstün teknolojik donanıma sahip 5 ameliyathanesi ile hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmetini, kalite ve konfor ile bir arada sunmaktadır.
Özel Almet Diyaliz Merkezi
Özel Almet Diyaliz Merkezi
484 metre uzaklıkta
Almet Diyaliz Merkezi 2001 yılında kurulmuştur. Şehir merkezindeki hastalarımızla birlikte, Kayseri'nin Develi, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu ilçeleri ile Yozgat ve Sivas’ ın belirli yerlerine servis hizmeti verilme
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉