Özel Korel Klinik FTR Merkezi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kurum Adı:Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Telefon:0 (272) 252-2232
Web Sitesi:www.korelclinic.comHata Bildir
38.81964630.439882

Kurum Hakkında

Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaparak hastaların başvurularını doğrudan kabul ediyor. Otel aynı zamanda Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olduğu için kaplıca sağlık kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi özelliğini taşıyor.

Otelde doğanın bir mucizesi termal su ile birlikte tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin çalışma alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı tedavisi gibi alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon cihazı ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Korel Klinik FTR Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Korel Klinik FTR Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Korel Klinik FTR Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi
Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 550, ve yoğun bakım yatak sayısı 76 Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla model oluşturmayı hedeflemekted
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi
Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32'si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 128 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezinde diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
10 km. uzaklıkta
Özel Afyon Diyaliz Merkezinde 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Devlet Hastanesi C Blok binasında hizmet vermektedir.
Özel Umut Polikliniği
Özel Umut Polikliniği
11 km. uzaklıkta
Dr. HAsan Çelik Polikliniğimiz ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şe
Özel Afyon Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Sektördeki 40 yıllık tecrübe ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Korel Klinik FTR Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉