Özel Korel Klinik FTR Merkezi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kurum Adı:Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Telefon:0 (272) 252-2232
38.81964630.439882

Kurum Hakkında

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaparak hastaların başvurularını doğrudan kabul ediyor. Otel aynı zamanda Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olduğu için kaplıca sağlık kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi özelliğini taşıyor.

Otelde doğanın bir mucizesi termal su ile birlikte tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin çalışma alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı tedavisi gibi alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon cihazı ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Korel Klinik FTR Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Korel Klinik FTR Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Korel Klinik FTR Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Oruçoğlu FTR Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Oruçoğlu Termal Otel Afyon Kütahya Yolu 14. Km

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi

4.7 km. uzaklıkta

Ali Çetinkaya Kampusü Dörtyol Mah. 2070 Sok.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

7.6 km. uzaklıkta

Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73

Parkhayat Afyon Hastanesi

7.9 km. uzaklıkta

Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No:37

Afyoncan Diyaliz Merkezi

10.1 km. uzaklıkta

Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16

Afyon Diyaliz Merkezi

10.1 km. uzaklıkta

Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez