Özel Korel Klinik FTR Merkezi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kurum Adı:Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Telefon:0 (272) 252-2232
Web Sitesi:www.korelclinic.comHata Bildir
38.81964630.439882

Kurum Hakkında

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaparak hastaların başvurularını doğrudan kabul ediyor. Otel aynı zamanda Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olduğu için kaplıca sağlık kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi özelliğini taşıyor.

Otelde doğanın bir mucizesi termal su ile birlikte tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin çalışma alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı tedavisi gibi alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon cihazı ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Korel Klinik FTR Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Korel Klinik FTR Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Korel Klinik FTR Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi
4.7 km. uzaklıkta
Ali Çetinkaya Kampusü Dörtyol Mah. 2078 Sok. No:3/4
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
7.6 km. uzaklıkta
Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73
Parkhayat Afyon Hastanesi
7.9 km. uzaklıkta
Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No:37
Afyoncan Diyaliz Merkezi
10.1 km. uzaklıkta
Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16
Afyon Diyaliz Merkezi
10.1 km. uzaklıkta
Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
11 km. uzaklıkta
Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:32