Özel Kumkapı Polikliniği

Özel Kumkapı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Kumkapı Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Muhsine Hatun Mah. Türkeli Cad. No:23 Kumkapı
Telefon:0 (212) 458-2898
Web Sitesi:www.kumkapipoliklinigi.comHata Bildir
41.00573228.962138

Kurum Hakkında

2000 yılından bugüne İstanbul’un tarihi yarımadasındaki turistik ilçelerinden Sultanahmet, Laleli ve Aksaray arasındaki bölgede yer alan polikliniğimiz, Taksim Şişli ve Beyoğlu bölgelerine de yakın mesafede olup alanında tecrübeli doktor ve yardımcı sağlık personelleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

7/24 açık olan polikliniğimizde 1.basamak tanı, tedavi ve takiplere ek olarak minör cerrahi işlem ve müdahaleler ile hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hastalarımızın 2. ve 3.basamak sağlık merkezlerinde almaları gereken sağlık ihtiyaçlarında tıbbı danışmanlık ve expertiz hizmeti vermekteyiz.

Hastalarımızın genel popülasyonu Özbekistan, Rusya, Senegal, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kirgizistan, Tacikistan, Türkmenistan, G. A Afrika, Bangledeş, Pakistan, Afgasitan, Irak, İran, Suriye, S. Arabistan Ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerin milletlerinden oluşmaktadır. Sağlık konusunda eğitimli tercümanlarımız sayesinde yabancı hastalarımız kendi dillerinde sağlık hizmetini almanın güveni ve mutluluğu ile kendilerini evlerinde hissetmektedirler. Uluslararası akreditasyona sahip medikal assistance ve sigorta şirketleri ile uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile her gecen gün klinik disiplinimiz artmaktadır.

Önce insan Önce Sağlık prensibimiz ve Yabancı olabilirsiniz ama asla yalnız Değilsiniz sloganları ile devam ettirdiğimiz sağlık hizmetleri ile güler yüzlü, güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özel Kumkapı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kumkapı Polikliniği, İstanbul ili Fatih ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ferdi Nalbant
Tansiyon 2 lira iki sefer ölçtüler 8 /6 2: si 15 10 dışarı çıktık tansiyon 11/ 7 bu kadar da olmaz soymayın milleti. Para kazanamaz diye yalan söylememize gerek yok insanları sağlığıyla oynamayın yanlış tansiyonla yapıp muganeye zorlama durumunda bırakıyosunuz tansiyon ölçmeye bile 2 lira alıyorsunuz yazık günah.

Özel Kumkapı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Kumkapı Polikliniği 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kumkapı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Global Dr. Göz Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Molla Hüsrev Mah. Atatürk Bulvarı No:56 Vefa
Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi
Fatih Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Kıztaşı Cd. No.6 Fatih
Ürorad Üroloji Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Fatih Koç Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
İskender Paşa Mah. Kıztaşı Cad. No:11
Medipol Üniversitesi Unkapanı Diş Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:27 Unkapanı