Özel Kumkapı Polikliniği

Özel Kumkapı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Kumkapı Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Muhsine Hatun Mah. Türkeli Cad. No:23 Kumkapı
Telefon:0 (212) 458-2898
Web Sitesi:www.kumkapipoliklinigi.comHata Bildir
41.00573228.962138

Kurum Hakkında

Özel Kumkapı Polikliniği, İstanbul ili Fatih ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. 2000 yılından bugüne İstanbul’un tarihi yarımadasındaki turistik ilçelerinden Sultanahmet, Laleli ve Aksaray arasındaki bölgede yer alan polikliniğimiz, Taksim Şişli ve Beyoğlu bölgelerine de yakın mesafede olup alanında tecrübeli doktor ve yardımcı sağlık personelleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

7/24 açık olan polikliniğimizde 1.basamak tanı, tedavi ve takiplere ek olarak minör cerrahi işlem ve müdahaleler ile hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hastalarımızın 2. ve 3.basamak sağlık merkezlerinde almaları gereken sağlık ihtiyaçlarında tıbbı danışmanlık ve expertiz hizmeti vermekteyiz.

Hastalarımızın genel popülasyonu Özbekistan, Rusya, Senegal, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kirgizistan, Tacikistan, Türkmenistan, G. A Afrika, Bangledeş, Pakistan, Afgasitan, Irak, İran, Suriye, S. Arabistan Ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerin milletlerinden oluşmaktadır. Sağlık konusunda eğitimli tercümanlarımız sayesinde yabancı hastalarımız kendi dillerinde sağlık hizmetini almanın güveni ve mutluluğu ile kendilerini evlerinde hissetmektedirler. Uluslararası akreditasyona sahip medikal assistance ve sigorta şirketleri ile uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile her gecen gün klinik disiplinimiz artmaktadır.

Önce insan Önce Sağlık prensibimiz ve Yabancı olabilirsiniz ama asla yalnız Değilsiniz sloganları ile devam ettirdiğimiz sağlık hizmetleri ile güler yüzlü, güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kumkapı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ferdi Nalbant
Tansiyon 2 lira iki sefer ölçtüler 8 /6 2: si 15 10 dışarı çıktık tansiyon 11/ 7 bu kadar da olmaz soymayın milleti. Para kazanamaz diye yalan söylememize gerek yok insanları sağlığıyla oynamayın yanlış tansiyonla yapıp muganeye zorlama durumunda bırakıyosunuz tansiyon ölçmeye bile 2 lira alıyorsunuz yazık günah.

Özel Kumkapı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Kumkapı Polikliniği 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi
Op. Dr. Hasan Oğuzhan’ın bilgi ve tecrübeleri önderliğinde hizmetler veren Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, dünya üzerinde kabul gören son teknolojik tedavi yöntemlerini etkin bir şekil kullanarak hastalarının daha sağlıklı gözler
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi
İstanbul halkına ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini sağlama misyonuyla 1997 yılında kurulan Şehzadebaşı Tıp Merkezi; 6 farklı branşta; 8 Uzman Hekim, 6 Diş Hekimi, 21 Yardımcı Sağlık Personeliyle muayene, müdahale ve müşahede hi
Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır. 2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası'nın hizmete açı
Özel Fatih Hastanesi
Özel Fatih Hastanesi
1 km. uzaklıkta
İstanbul'un köklü ve butik hastanelerinden biri olan Özel Fatih Hastanesi, İstanbul'un Fatih ilçesinde 1987'den bu yana güvenilir hekim kadrosu ve profesyonel yönetimi ile halka sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır.
Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi
Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezinde 50 cihaz kapasitesi ile gelişmiş ve modern bir sağlık tesisinin sahip olabileceği standartlara sahip binada, diyaliz hastalarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir
Medipol Üniversitesi Unkapanı Diş Hastanesi
Unkapanı Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi diş ve ağız sağlığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Unkapanı'nda hizmetinizdedir. Kurum klinikleri ve ameliyathanesi ile ülkemizin en önde gelen sağlık ve uygulama araştırma merkezleri
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye'nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesi'nin 2 tıp fakültesi hastanesinden biridir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kumkapı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉