Özel Lider Hastanesi

Özel Lider Hastanesi
Kurum Adı:Özel Lider Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Burdur
İlçe:Bucak
Adres:Oğuzhan Mah. Cumhuriyet Cd. No:58
Web Sitesi:www.liderhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.45669630.592427

Kurum Hakkında

Özel Lider Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Lider Hastanesi Bucak'ın merkezinde, yer alıyor. Toplam 49 yatağı, 2 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuar ve tanı üniteleriyle girişimsel tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı hastanemiz, sektöründeki teknolojik gelişmeleri adım adım takip etmenin ve birçok ilke imza atmanın haklı gururunu taşıyor.

Özel Lider Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lider Hastanesi, Burdur ili Bucak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Saniye Türedi
★★★★★
Lider Hastanesinden ve personelinden çok çok memnun kaldık. Ayrıca Özcan beye teşekürlerimı sunuyorum. Bu memleketin böyle doktorlara ihtiyacı var.
Hacer Gümüş
★★★★★
Ben de Lider Hastanesinde ameliyat oldum belimden. Dr. Özcan Rahat'tan Allah razı olsun, onun sayesinde sağlığıma kavuştum..
Serpil Serpil
★★★★★
Ewet bende bel fıtığından Özcan Bey'in sayesinde ameliyat oldum çok iyiyim teşekürler çok başarılı doktor.
Veysel çalışkan
★★★★
Evet Saniye hanım Dr. Özcan Bey Alanında çok başarılı bir uzmanımız ve tüm güncel gelişmeleri tek tek takip etmektedir.
Saniye Türedi
★★★★★
Bu arada bugün öğrendim alerji testi de yapılıyormuş. İlk fırsatta gidip testimi yaptırıcam. İnşallah benim de derdime çare olurlar, saygılar.
Saniye Türedi
★★★★★
78 yaşında annemi bel kırığından dolayı Lider hastanesine getirdim. Kalkıp yürüyeceğinden hiç umudumuz yoktu. Ameliyat oldu, sabah annem yürüyerek hastaneden çıktı, ben şoka girdim gözlerime inanamadım. Şimdi kim belim dese Lider Hastanesine yönlendiriyorum. Hem drlardan hem bütün çalışanlardan çok memnun kaldık hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

Özel Lider Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Lider Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Lider Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bucak Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
70 Evler Mah. 2919 Sok. No:2
Atanur Göz Hastanesi
33.8 km. uzaklıkta
Kurtuluş mah. 137 cad. No:31
Davraz Yaşam Hastanesi
34.7 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Isparta Hastanesi
35.3 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Isparta Şehir Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51