Özel Lider Hastanesi

Özel Lider Hastanesi
Kurum Adı:Özel Lider Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Burdur
İlçe:Bucak
Adres:Oğuzhan Mah. Cumhuriyet Cd. No:58
Web Sitesi:www.liderhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.45669630.592427

Kurum Hakkında

Özel Lider Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Lider Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Lider Hastanesi Bucak'ın merkezinde, yer alıyor. Toplam 49 yatağı, 2 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuar ve tanı üniteleriyle girişimsel tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı hastanemiz, sektöründeki teknolojik gelişmeleri adım adım takip etmenin ve birçok ilke imza atmanın haklı gururunu taşıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Lider Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Saniye Türedi
★★★★★
Lider Hastanesinden ve personelinden çok çok memnun kaldık. Ayrıca Özcan beye teşekürlerimı sunuyorum. Bu memleketin böyle doktorlara ihtiyacı var.
Hacer Gümüş
★★★★★
Ben de Lider Hastanesinde ameliyat oldum belimden. Dr. Özcan Rahat'tan Allah razı olsun, onun sayesinde sağlığıma kavuştum..
Serpil Serpil
★★★★★
Ewet bende bel fıtığından Özcan Bey'in sayesinde ameliyat oldum çok iyiyim teşekürler çok başarılı doktor.
Veysel çalışkan
★★★★
Evet Saniye hanım Dr. Özcan Bey Alanında çok başarılı bir uzmanımız ve tüm güncel gelişmeleri tek tek takip etmektedir.
Saniye Türedi
★★★★★
Bu arada bugün öğrendim alerji testi de yapılıyormuş. İlk fırsatta gidip testimi yaptırıcam. İnşallah benim de derdime çare olurlar, saygılar.
Saniye Türedi
★★★★★
78 yaşında annemi bel kırığından dolayı Lider hastanesine getirdim. Kalkıp yürüyeceğinden hiç umudumuz yoktu. Ameliyat oldu, sabah annem yürüyerek hastaneden çıktı, ben şoka girdim gözlerime inanamadım. Şimdi kim belim dese Lider Hastanesine yönlendiriyorum. Hem drlardan hem bütün çalışanlardan çok memnun kaldık hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

Özel Lider Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Lider Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bucak Devlet Hastanesi
Bucak Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Bucak Devlet Hastanesi uzman kadrosu ve takım ruhu ile; 5 Ameliyat salonu, 5 yataklı 1. basamak, 15 yataklı 2. basamak, 5 yataklı 3 basamak erişkin Yoğun Bakım ile 4 küvöz ve 2 transport küvözle Yeni doğan Yoğun Bakım ve 20 yatakl
Özel Atanur Göz Hastanesi
Özel Atanur Göz Hastanesi
34 km. uzaklıkta
7 katlı binası, 11 yatak kapasitesi ile 2009 yılı Ekim ayında kurulan Özel Atanur Göz Hastanesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi
Özel Davraz Yaşam Hastanesi, 2007 yılından bugüne kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla Isparta`da hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Isparta Hastanesi
Özel Isparta Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Özel Isparta Hastanemiz; Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Isparta Şehir Hastanesi
Isparta Şehir Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Isparta Şehir Hastanesi 222bin metrekare kapalı alanda 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ve 160dan fazla poliklinik ile Isparta ve bölge halkına hizmet veriyor.
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde, dijital panoramik röntgen, dijital periapikal röntgen, sefalometrik röntgen, porselen kron- köprü, diş taşı temizliği, amalgam dolgu, kompozit dolgu, kanal tedavisi, iskelet protez, total pr
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
Isparta Askeri Hastanesi Sağlık Bakanlığı çatısı altında benzer rol ve fonksiyonlarına ek olarak gelişmiş imkanlarını ülkemizin tüm vatandaşlarına da sunmak yoluyla hizmetine Isparta Şehit Yunus Emre Dvlet Hastanesi adıyla devam e
Özel Meddem Hastanesi
Özel Meddem Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Meddem Hastanesi olarak tüm branşlarda poliklinik hizmetleri ile birçok alanda referans hastane olarak hizmete devam ediyoruz.
Burdur Devlet Hastanesi
Burdur Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
320 yatak kapasiteli Burdur Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Lider Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉