Özel Mamer Cerrahi Merkezi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36
Telefon:0 (224) 241-6565
Web Sitesi:www.mamer.com.trHata Bildir
40.23496928.980181

Kurum Hakkında

Özel Mamer Cerrahi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mamer Cerrahi Dal Merkezi 1996 yılından bu yana cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir. Merkezimizde alanında deneyimli dört genel cerrahi uzmanı, cerrahi onkoloji uzmanı, radyolog ve anestezi uzmanı hizmet vermektedir.

Çalışma prensipleri uluslar arası cerrahi kliniği şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Gerekli tetkikler hemen yapılmakta ve değerlendirilmekte, gerektiğinde biyopsiler aynı anda yapılarak zaman kayıpları engellenmektedir. Ameliyatların çoğu kendi kurumuzda yapılmakta, aynı gün veya bir gün içinde hastalarımız taburcu edilmektedir. Büyük ameliyatlar ise anlaşmalı hastanelerde yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mamer Cerrahi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Hizmetler
  • Radyoloji
  • Endoskopi
  • Biyopsi
  • Ameliyat
  • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Melekber Mandik
★★★★★
Çok memnunum herşey için çok teşekkür ederim.

Özel Mamer Cerrahi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Mamer Cerrahi Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medicabil Hastanesi
Özel Medicabil Hastanesi
197 metre uzaklıkta
Özel Medicabil Hastanesi Mudanya Yolu Fethiye girişinde bulunan binasında 8 bin metrekarelik kapalı alanda 90 yataklı olarak hizmet veriyor.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır.
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi
446 metre uzaklıkta
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi 50 kapasiteli olup hemodiyaliz ve ev hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, Ortodonti(diş teli), İmplant tedavisi, Ağız diş ve çene cerrahi, Çocuk diş hekimliği, Diş protez uygulamaları(Lamine, Zirkon), Diş eti rahatsızlıkları ve diğer tüm tedaviler için uzman k
Özel Retina Göz Hastanesi
Özel Retina Göz Hastanesi
654 metre uzaklıkta
Retina Göz Hastanesinin temel amacı retina-Makula-Viterus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermek ve klinik çalışmalar yapmaktır.
Özel Esentepe Hastanesi
Özel Esentepe Hastanesi
682 metre uzaklıkta
Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji, laboratuvar üniteleri, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlerle buluştu.
Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
1982 yılında faliyete geçen Setbaşı Tıp Merkezi 2018 yılında Doruk Sağlık Grubu bünyesi altına girerek 27 branşda hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan Hayat Hastanesi'nin sağlık hizmeti kuruluşudur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mamer Cerrahi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉