Özel Mamer Cerrahi Merkezi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36
Telefon:0 (224) 241-6565
40.23496928.980181

Kurum Hakkında

Özel Mamer Cerrahi Dal Merkezi 1996 yılından bu yana cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir. Merkezimizde alanında deneyimli dört genel cerrahi uzmanı, cerrahi onkoloji uzmanı, radyolog ve anestezi uzmanı hizmet vermektedir.

Çalışma prensipleri uluslar arası cerrahi kliniği şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Gerekli tetkikler hemen yapılmakta ve değerlendirilmekte, gerektiğinde biyopsiler aynı anda yapılarak zaman kayıpları engellenmektedir. Ameliyatların çoğu kendi kurumuzda yapılmakta, aynı gün veya bir gün içinde hastalarımız taburcu edilmektedir. Büyük ameliyatlar ise anlaşmalı hastanelerde yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Mamer Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mamer Cerrahi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mamer Cerrahi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mamer Cerrahi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mamer Cerrahi Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicabil Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

380 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18

FMC Bursa Diyaliz Merkezi

450 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Kale Sok. No:13 Nilüfer

Retina Göz Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Sanayi Cad. No:171

Esentepe Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169

Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

710 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28