Özel Marmara Diyaliz Merkezi

Özel Marmara Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Marmara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeni Mh. İnönü Cd. Cengiz Sok. No:2 Tepeüstü
Telefon:0 (212) 599-9944
Web Sitesi:www.marmaradiyaliz.netHata Bildir
40.99119228.778313

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Küçükçekmece İlçesi Cennet Mahallesinde 2008 eylül ayında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 15+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) - HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 S, 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Marmara Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Marmara Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Marmara Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Marmara Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Marmara Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğan Tıp Merkezi
600 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. No:6
Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
620 metre uzaklıkta
Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1
Doğan Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. No:2
Küçükçekmece Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Yeni Mah. İnönü Cad. No:140
Vera Sultan Murat Cerrahi Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Sultan Murat Mah. Sultan Murat Cad. No:113 Sefaköy
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Beşyol Mah. Akasya Sok. No:4