İstanbul Küçükçekmece Hastaneleri
İstanbul Küçükçekmece

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde 23 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 7 Özel Hastane, 4 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 3 Üniversite Hastanesi, 3 Tıp Merkezi, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Hastanemiz 2 Mayıs 2011 yılında Halkalıda TOKİ tarafından yapılan 648 yataklı yeni binaya taşınmıştır. Hastanemizin rolü A1 genel dal hastanesi olarak tanımlanmış olup, bu rolde İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.
Üniversite Hastanesi
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Medipol Üniversitesi Sefaköy Araştırma ve Uygulama Hastanesi, nitelikli sağlık hizmeti sunarken, deneyimli uzman akademik kadrosu, ileri teknolojisi ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun arkasındaki güven veren eli ile etkin ve kaliteli sağlık hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmaktadır.
Biruni Üniversite Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasitesinin 23 ‘ü müşade yatak olmak üzere, 10 kattan oluşan tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
★★★★★· Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla sağlık hizmetinde mükemmeliyete ulaşmayı hedefliyor.
Özel Hastane
Özel Rumeli Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
Sefaköy merkezde bulunan Özel Rumeli Hospital sağlık sektörüne adımını, toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2006 yılının Nisan ayında atmıştır.
Özel Halkalı Kent Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
Özel Halkalı Kent Hastanesi, ekip çalışmalarının önemine inanarak, 11 yıldır Küçükçekmecede halkımıza sağlık hizmeti vermektrdir.
Özel Küçükçekmece Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
Özel Küçükçekmece Hastanesi 2021 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, 40 yatak kapasitesi, son teknoloji tıbbi donanım, kaliteli hekim ve personel kadrosu ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi
Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi, 55 bin metrekare kapalı alanda, 19 katlı akıllı bina teknolojisi ile, 450 yatak kapasitesinden, tam donanımlı 16 ameliyathanesinden 2’si hibrit ameliyathane teknolojisi ile hizmet vermektedir.
Özel İkitelli Bahat Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
kitelli Bahat Hastanesi; 81 yatak kapasitesi ve 44 hekim ile 7.000 metrekare kapalı alanda, 340 çalışanıyla hizmet vermektedir. 14 kuvözlü yenidoğan, 6 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan hastanede tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.
Özel İstanbul Hospital
★★★★☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
1995 yılında hizmete giren hastanemiz İstanbul Hospital, yenilenmiş yüzü ve sürekli güncellenen teknolojisi ile tüm sağlık sorunlarınızda kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyor.
Özel Doğan Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Küçükçekmece / İstanbul
İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olan Doğan Hastanesi, 51 yatak kapasitesi, uzman doktor ve kaliteli personel kadrosuyla hizmet vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Doğan Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Doğan Tıp Merkezi Beylikdüzü ise 2006 Kasım ayında Doğan Sağlık Grubu çatısı altında hizmete girmiştir. Poliklinik hizmetlerinin yanında checkup ve tanı bölümleriyle hizmet sunmaktadır.
Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi Küçükçekmecede tüm tıbbi branşların olduğu, önce güven esası ve ile hizmet vermektedir.
Özel Vera Sultan Murat Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Hastanemiz 2300 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş, 2 adet ameliyathanesiyle 6 katlı müstakil binada sağlık hizmeti yürütmeye devam eden Yenilenen Vera Sultan Murat Cerrahi Tıp Merkezi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizlere aynı yerinde hizmet sunmaya devam ediyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
İAÜ Dentaydın Florya Diş Hastanesi
★★★★★· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde konuşlanan Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesiyle topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★☆☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli, kaliteli hizmet ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutan yönetim anlayışıyl hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
2016 yılında hizmete giren 5 yataklı Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 50 diş üniti, 2 ameliyathane ve dijital röntgen cihazları mevcuttur.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler tarafından modern cihazlarla yapılmaktadır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
★★★☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Aras Kliniği 1998 senesinde kurulmuştur. Bünyesinde Acil Servis, Genel Cerrahi, Kadın Doğum (jinekoloji) ve laboratuvar birimlerini barındırmaktadır.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Göğüs Hastalıkları Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Avrupa yakasında kalp ve damar cerrahisi alanında hizmet veren Sağlık Bakanlığı'na ait tek hastanedir. 2009 tarihinde bu yana kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde referans olmayı başarmış ve dünya tıp literatürüne katkı sağlayan bir konuma gelmiş dur
Diyaliz Merkezi
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
★★★★★· Diyaliz Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
2002 yılında Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kuran Medikare HealthCare Group, 2005 Ekim ayında Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi'ni faaliyete açmıştır.
Özel Marmara Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Küçükçekmece / İstanbul
Merkezimiz İstanbul Küçükçekmece İlçesi Cennet Mahallesinde 2008 eylül ayında faaliyete geçmiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Biruni Üniversite Hastanesi
2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasitesinin 23 ‘ü müşade yatak olmak üzere, 10 kattan oluşan...
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
Medipol Üniversitesi Sefaköy Araştırma ve Uygulama Hastanesi, nitelikli sağlık hizmeti sunarken, deneyimli uzman akademik kadrosu, ileri teknoloj...
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; ...
Özel BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi
BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi, 55 bin metrekare kapalı alanda, 19 katlı akıllı bina teknolojisi ile, 450 yatak kapasitesinden, tam donanımlı...
Yorum ve Şikayetler
Cagdasssgenc Genc
Cagdasssgenc Genc · 2 Aralık 2022
Kendi kendilerine afralar tafralar gelen insanlara vurdum duymaz cevaplar hazır cevap olmuşlar saygı yok çok bilmiş...
Duygu Deniz
Duygu Deniz · 21 Mayıs 2022
Hayatımda alıp alabileceğim en berbat sağlık hizmetini aldigima eminim. Sabah saat 5 gibi acil birimine gittim. Hij...
Serhat Yılmaz
Serhat Yılmaz · 17 Ocak 2022
Laboratuvar ekibi çok güler yüzlüydü ilgi alaka olsun anlayışlı insanlar çok hoşumuza gitti bize karşı ilgilerinden...
Tarkan Tat
Tarkan Tat · 24 Aralık 2021
Rehamer personelinin ilgi ve hizmeti muhteşem. Teşekkürleri sunarım......