Özel Rumeli Hastanesi

Özel Rumeli Hastanesi
Kurum Adı:Özel Rumeli Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Sefaköy
Telefon:0 (212) 580-8686
Web Sitesi:www.rumelihospital.com.trHata Bildir
41.00780328.798287

Kurum Hakkında

Özel Rumeli Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Herşeyden Önce Sağlık sloganıyla sağlık sektöründe toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Özel Rumeli Hospital sağlık sektörüne adımını 2006 yılının Nisan ayında İstanbul Sefaköy'de atmıştır. Hastanemiz 2009 yılında Bebek Dostu hastane ünvanını almıştır.

Özel Rumeli Hospital Sefaköy merkezde olup metrobüs duragına ve E-5'e 1 km mesafede ve Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafede yer almakta olup ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

TÜV Rheinland'dan İSO 9001:2000 kalitesi belgesine sahip hastanemiz sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

TC Sağlık Bakanlığı'nın performans ve kalite standartlarına göre B sınıfı olan hastanemiz 8500 m² çalışma alanına sahip, açık otopark, 49 yatak kapasitesi, 3 suit odası, merkezi havalandırma sistemi, 2 ayrı ameliyat salonu, yetişkin yoğun bakım ünitesi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, doğumhane, endoskopi, tomografi, 24 saat acil ambulans hizmeti, uzman doktorlardan oluşan hekim kadrosu ve 250 profesyonel personeli olan, modern cihazları ve öncü uygulamalarıyla kısa sürede bölge hastanesi olmayı başarmıştır.

Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan hastanemiz hasta ve hasta yakınlarına verilen egitimler, seminerler, göz taramaları, ağız ve diş sağlığı, çeşitli okullarda uygulanan göz taramaları ve genel taramalar gibi hizmetlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Özel Sigortalar, SSK, Bağkur, Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları, Zorunlu Sigortalılar Özel Rumeli Hospital'da tedavi olabilmekte ayrıca 24 saat ambulans hizmetimizden de faydalanabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Rumeli Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Merve Yıldırım
★★★★★
Bende 3 yıl önce doğum yapmıştım normal doğum doktorumsa Mihriban hanımdı çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim hem temiz hastane hemde ilgilenen hemşireler var.
Cansu Öztürk
Bende bu hastanede doğum yaptım *** *** hiç gülmez bir doktor. sarışın bir ebe vardı doğumuma katıldı. normaldi kızımım doğumu fakat kızımın kafasında iki neşter çiziği vardı şikayetimi bildirdim. kısacası birdaha gitmem. ebesi doktoru ilgisiz. ama doğum doktoru hasan bey iyi
Hedice Uygur
★★★★★
Ben de Rumelide doğum yaptım. Kadın doğum hastalıkları uzmanı Rabiya Yıldırım'dan çok memnun kaldım, çok güzel davranıyor.
Firdevs Oglak Aydin
★★★★★
Ben de bu hastanede ameliyat oldum kadın dogum Dr. Rabia hanımdan çok memnunum ve eşim de ameliyat oldu üroloji uzmanı Mehmet Akif beye Rabia hanıma çok teşekkür ediyorum, çok ilgilendiler. Bu hastane üstüne başka hastane tanımam tanıdıklarımı da bu hastaneye yönlendiriyorum. Hastane çalışanları da süper hepsine teşekkür ediyorum.
Ömür Baysal
★★★★★
Eşim böbrek taşı ameliyatı oldu. Sn.Dkr. M.Akif Güvendi Bey'e teşekkürler..
Şükrü Toyran
★★★★★
Ben burun ameliyatı oldum İlhan Eğilmez beye, çok memnunum ellerine sağlık.
Erkan Kara
★★★★★
Ben bademcik ameliyatı oldum. Sayın İlhan Eyilmez doktoruma ona çok teşekkurlerimi iletiyorum, ellerine sağlık.

Özel Rumeli Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Rumeli Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi
Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi Küçükçekmecede tüm tıbbi branşların olduğu, önce güven esası ve ile hizmet vermektedir.
Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası stand
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
Medipol Üniversitesi Sefaköy Araştırma ve Uygulama Hastanesi, nitelikli sağlık hizmeti sunarken, deneyimli uzman akademik kadrosu, ileri teknolojisi ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun arkasındaki güven veren eli ile etkin ve ka
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli, kaliteli hizmet ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutan yönetim anlayışıyl hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Vera Sultan Murat Cerrahi Tıp Merkezi
Hastanemiz 2300 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş, 2 adet ameliyathanesiyle 6 katlı müstakil binada sağlık hizmeti yürütmeye devam eden Yenilenen Vera Sultan Murat Cerrahi Tıp Merkezi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüz
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
2016 yılında hizmete giren 5 yataklı Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 50 diş üniti, 2 ameliyathane ve dijital röntgen cihazları mevcuttur.
Özel Küçükçekmece Hastanesi
Özel Küçükçekmece Hastanesi 2021 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, 40 yatak kapasitesi, son teknoloji tıbbi donanım, kaliteli hekim ve personel kadrosu ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.
İAÜ Dentaydın Florya Diş Hastanesi
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde konuşlanan Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesiyle topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla sağlık
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Rumeli Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉