Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Klinik Artı ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Kartaltepe Mh. Uzun Sk. No:2 Sefaköy
Telefon:0 (212) 541-4541
41.00411828.79816

Kurum Hakkında

Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul Sefaköy’de ağız ve diş tedavilerini yeni bir konseptle sunmaktadır. Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Klinik Artı olarak çağdaş bilgi ve modern teknoloji ışığında toplumun ağız ve diş sağlığının korunması her zaman önceliğimizdir. Kaliteli bir tedavi hizmeti için bireysel tedavi yaklaşımı, koruyucu uygulamalar ve kontroller ile sürdürülebilirlik ilkesine her zaman önem vermekteyiz. Kliniğimiz, uzman hekim kadrosu, son teknolojik cihazları, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış yapısı ile hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.

Tedaviler
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Beyazlatma (Bleaching)
  • İmplant
  • Kanal Tedavisi (Endodonti)
  • Ortodonti
  • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
  • Protez Diş Tedavisi
  • Şeffaf Plak

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sefaköy Vera Tıp Merkezi

240 metre uzaklıkta

Tevhik Bey Mah. Vahit Efendi Sok. No:2

Rumeli Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Sefaköy

Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

710 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mah. Göktepe Sk. No.1

Doğuş Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Sultan Murat Cad. Uçar Sok. No:1 Sefaköy

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Beşyol Mah. İnönü Cad. Akasya Sk. No:6 Sefaköy

Dr Sadık Ahmet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

İnönü Caddesi No:140 Tepeüstü