Özel Halkalı Kent Hastanesi

Özel Halkalı Kent Hastanesi
Kurum Adı:Özel Halkalı Kent Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Merkez Mh. Zafer Cömert Sk. No:4
Telefon:0 (212) 471-2000
Web Sitesi:www.halkalikenthastanesi.com.trHata Bildir
41.03523728.793937

Kurum Hakkında

Özel Halkalı Kent Hastanesi, ekip çalışmalarının önemine inanarak, 11 yıldır halkımıza sağlık hizmeti vermektrdir.

Özel Halkalı Kent Hastanesi'nde son teknoloji ile üretilmiş sağlık gereçleri ve cihazlar kullanılmaktadır.

Hastanemizin bünyesinde bulunan birçok tıbbi bölüm ve konusunda uzman kadro 7 gün 24 saat sağlığına kavuşmak isteyen herkese hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Halkalı Kent Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Halkalı Kent Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Duygu Deniz
Hayatımda alıp alabileceğim en berbat sağlık hizmetini aldigima eminim. Sabah saat 5 gibi acil birimine gittim. Hijyen zaten yok. Asistan uyuyordu gözlerini ovalaya ovalaya hekimi çağırdı acil birimdeki hekim de gözlerini ovalaya ovalaya geldi. Anlaşılan acilde uyumak zorunludur diye bir kural var çalışanlar için ! Ufak bir serum takıldı hemogram ve crp tahlil istendi ve 600 lirami aldılar. Serum takılan oda o kadar berbat ki hasta yatağına yatak demek bin sahit ister. Usudugumu ve çarşaf istediğimi söylediğimde dolaptaki battaniyeyi gösterdiler ki pisti. Aldığınız paranın hizmet karşılığı bu değil. Bu nasıl vicdan bu nasıl anlayış. Hastaneden çıkarken acaba bu hastaneden Sağlık Bakanlığı'nın haberi var mı diye bile düşündüm trajikomik.. Sağlığınıza ve kendinize ufacık değeriniz varsa önünden bile geçmeyin.
Ayfer Durmuş
★★★★★
Acil servis çalışanlara teşekkürlerimi sunarım.
Fulya Sinan Toprak
★★★★★
Sayın Çetin Diler, Özkan Bey, Cemile Kulaksız'a gösterdikleri üstün çaba ve sabırlarından dolayı sonsuz teşekkür... Ben Ergün Toprak, Ayşe Toprağın eşiyim. Eşim bağırsak iltihabından dolayı geçirdiği kolostomi ameliyatından sonra arka kısmında oluşan yara bölgesine günde 2 defa steril pansuman yapılması gerekiyor ki bu eşim için hayati önem taşıyor... Bu pansumanı bıkmadan usanmadan büyük bir ciddiyet ve sabır içinde gerçekleştiren Çetin Diler Bey'e, Özkan Bey'e, Cemile Kulaksız hamfendiye ve danışmada çalışan güleryüzlü çalışanlara sonsuz teşekkürlerimizi ve minnetlerimizi sunarız. Allah sizden razı olsun.
Leyla Soral
Yakınım basit bir müdehale için gittiğinde neredeyse narkoz anında canından oluyordu. Kendilerinin dozunu ayarlayamadığı narkoz probleminin hastanın suçu gibi göstererek ve suçluluk psikolojisiyle hasta ve yakınlarına sözlü saldırarak hastanın 2 kere daha kendını kötü hissetmesini sağlamıştır. Hemşirelerin hasta ile konuşurken kafalarını duvarlara yaslaması lakayıt hal içerisinde sanki mahalle arkadaşıyla konuşuyor gibi bilgi alması ve soru sormadıktan sonra asla açıklama yapmayan ve hastanın yapması gerekenleri açıklamayan cahiliye dönemine ait bir hastane olarak zihnimize kazınmıştır asla ve asla bir daha ayak basmayacağımız bir yer olacaktır.
Yağmur Hatice Kırbaş
Hiç bir şekilde tavsiye etmeyeceğim bir hastane basit bir müdehale için gittik 30 ağustos zafer bayramı günü ablam canından oluyordu bu önerimi dikkate alın.

Özel Halkalı Kent Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Halkalı Kent Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Halkalı Kent Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
840 metre uzaklıkta
Halkalı Merkez Mah. Maslak Çeşme Cad. No:156/A
Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Söğütlüçeşme Mah. Halkalı Cad. 1.Kazımkarabekir Sok. No:22
İkitelli Bahat Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:135
Güneş Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli