Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89
Telefon:0 (212) 693-4242
41.03030228.804919

Kurum Hakkında

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 01 Haziran 2007'de hizmet vermeye başladı. Merkezimiz, Tem Bağlantı (Basın Ekspres) üstünde Halkalı-Güneşli yol ayrımından Halkalı Yönüne 1 km, Havaalanına 5 km uzaklıktadır.

5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, 9 Fizyoterapist ve Fizik tedavide çalışan diğer sağlık personeli ile hizmet vermektedir. Merkezimiz günlük 200 muayene, 400 fizik tedavi ve 48 rehabilitasyon hastası alma kapasitesine sahiptir. FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler tarafından modern cihazlarla yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi

140 metre uzaklıkta

Mekez Mah. Fatih Cad. No:79/B

Halkalı Kent Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Merkez Mh. Zafer Cömert Sk. No:4

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Halkalı Cad. 1. Kazımkarabekir Sk. No:22

Güneş Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli

Kaş Tıp Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48

Medipan Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Mahmutbey Mah. Halkalı Cd. No:92