Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Halkalı Merkez Mah. Maslak Çeşme Cad. No:156/A
Telefon:0 (212) 471-6560
Web Sitesi:www.medikare.com.trHata Bildir
41.02790928.796419

Kurum Hakkında

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Medikare Diyaliz Merkezlerindeki tüm doktor ve hemşirelerimiz alanında uzun yıllar deneyimli ve diyaliz konusunda eğitimlidir. Ekibimizin tecrübesi bizi farklı kılmaktadır. Hastalarımızın her ay gerekli laboratuvar tetkikleri uluslararası akredite laboratuvarlarımızda yapılıp, hekimlerimiz tarafından değerlendirilmekte, seans boyunca takip edilmektedir. Ayrıca uzman doktorlarımız tarafından her ay rutin muayene ve kontrol edilmektedir.

Tedavide bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak hizmet sunulur. İnsan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır. Böylece diyaliz seansı sırasında gelişebilecek komplikasyonlar önlenmektedir. High-Flux ve High-Efficiency yöntemler ile zararlı kimyasalların (üre, kreatinin, fosfor, potasyum vb.) vücuttan daha etkin ve kolay uzaklaştırılması sağlanarak, yaşam kalitesi artırılmaktadır. Hepatit B(+), Hepatit C(+) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla hizmet verilir.

Her yatak başında LCD Tv ve kulaklık ile birbirlerini rahatsız etmeyecek şekilde TV izleme imkânı sağlanır. Ayrıca merkezlerimizden diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilir. Seans süresince hastalarımızın tercihleri de dikkate alınarak yapılan ikramlarımız bulunmaktadır. Tüm ikramlarımız kendi bünyemizde hijyen ve sağlık kurallarına uygun, evinizdeki lezzette hazırlanmaktadır. Bay -Bayan soyunma odaları, özürlü kullanımına uygun wc'ler bulunmaktadır.

Hastalarımızı klimalı ve konforlu servis araçlarımızla evlerinden almaktayız. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dâhil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler tarafından modern cihazlarla yapılmaktadır.
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
2016 yılında hizmete giren 5 yataklı Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 50 diş üniti, 2 ameliyathane ve dijital röntgen cihazları mevcuttur.
Özel Halkalı Kent Hastanesi
Özel Halkalı Kent Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Özel Halkalı Kent Hastanesi, ekip çalışmalarının önemine inanarak, 11 yıldır Küçükçekmecede halkımıza sağlık hizmeti vermektrdir.
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
Medipol Üniversitesi Sefaköy Araştırma ve Uygulama Hastanesi, nitelikli sağlık hizmeti sunarken, deneyimli uzman akademik kadrosu, ileri teknolojisi ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun arkasındaki güven veren eli ile etkin ve ka
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Avrupa yakasında kalp ve damar cerrahisi alanında hizmet veren Sağlık Bakanlığı'na ait tek hastanedir. 2009 tarihinde bu yana kalp ve damar has
Özel Güneş Diyaliz Merkezi
Güneş Diyaliz Merkezi 2005 yılında İstanbul ili Bağcılar ilçesi Güneşli semtindeki modern binasında hizmete girdi ve bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sundu.
Özel Rumeli Hastanesi
Özel Rumeli Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Sefaköy merkezde bulunan Özel Rumeli Hospital sağlık sektörüne adımını, toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2006 yılının Nisan ayında atmıştır.
Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi
Özel Sefaköy Vera Tıp Merkezi Küçükçekmecede tüm tıbbi branşların olduğu, önce güven esası ve ile hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉