Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Halkalı Merkez Mah. Maslak Çeşme Cad. No:156/A
Telefon:0 (212) 471-6560
Web Sitesi:www.medikare.com.trHata Bildir
41.02790928.796419

Kurum Hakkında

Medikare Diyaliz Merkezlerindeki tüm doktor ve hemşirelerimiz alanında uzun yıllar deneyimli ve diyaliz konusunda eğitimlidir. Ekibimizin tecrübesi bizi farklı kılmaktadır. Hastalarımızın her ay gerekli laboratuvar tetkikleri uluslararası akredite laboratuvarlarımızda yapılıp, hekimlerimiz tarafından değerlendirilmekte, seans boyunca takip edilmektedir. Ayrıca uzman doktorlarımız tarafından her ay rutin muayene ve kontrol edilmektedir.

Tedavide bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak hizmet sunulur. İnsan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır. Böylece diyaliz seansı sırasında gelişebilecek komplikasyonlar önlenmektedir. High-Flux ve High-Efficiency yöntemler ile zararlı kimyasalların (üre, kreatinin, fosfor, potasyum vb.) vücuttan daha etkin ve kolay uzaklaştırılması sağlanarak, yaşam kalitesi artırılmaktadır. Hepatit B(+), Hepatit C(+) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla hizmet verilir.

Her yatak başında LCD Tv ve kulaklık ile birbirlerini rahatsız etmeyecek şekilde TV izleme imkânı sağlanır. Ayrıca merkezlerimizden diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilir. Seans süresince hastalarımızın tercihleri de dikkate alınarak yapılan ikramlarımız bulunmaktadır. Tüm ikramlarımız kendi bünyemizde hijyen ve sağlık kurallarına uygun, evinizdeki lezzette hazırlanmaktadır. Bay -Bayan soyunma odaları, özürlü kullanımına uygun wc'ler bulunmaktadır.

Hastalarımızı klimalı ve konforlu servis araçlarımızla evlerinden almaktayız. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dâhil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
760 metre uzaklıkta
Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Söğütlüçeşme Mah. Halkalı Cad. 1.Kazımkarabekir Sok. No:22
Halkalı Kent Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Merkez Mh. Zafer Cömert Sk. No:4
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Tevfikbey Mah. Maslak Çeşme Cad. Küçükçekmece
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11
Güneş Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli
Rumeli Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Sefaköy