Özel Medicell Tıp Merkezi

Özel Medicell Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medicell Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Büyükçekmece
Adres:Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No:7/1
Telefon:0 (212) 868-1868
Web Sitesi:www.medicell.com.trHata Bildir
41.00450128.534024

Kurum Hakkında

Özel Medicell Tıp Merkezi 2006 yılında Dr. Ekrem Yılmaz’ın girişimi sonucu hizmet vermeye başlamış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında yeni yerimiz ve yeni hedeflerimizle hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Profesyonel kadromuz, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız ve güler yüzümüzle hizmet vermekteyiz. Hastalarımızı doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile memnun ederek yüksek standartlarda 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medicell Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medicell Tıp Merkezi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Uğur Akyel
Medicell Mimaroba yetkililerine sesleniyorum fakat sesimi duyan yok çünkü işlerine gelmiyor, ssk emeklisi olarak ve acil olarak iki kez polikiliniğize geldim benden muayene ücreti dışında başka ücret alınmayacağını söyledikleri halde, çıkışta 130 lira daha para aldılar ve yüzde ikiyüze kadar fark alırız bu bizim hakkımız dediler, bu üçkağıtcılık değildirde nede nedir ? şikayetlerime cevap dahi vermediler. ssk kurumuna şikayet dilekçesi verdim, sağlık bakanlığına şikayette bulundum, savcılığa suç duyurusunda bulundum, henüz bir gelişme olmadı, böyle devam ederse cumhurbaşkanına kadar yazacağım, bu rezillikler sessiz kalmak bunların önünü iyice açmaktır...
Koray Ilknur Turan
İki gün önce 10 yaşındaki oğlumu ayağını burkması sonucu mimaroba medicell tıp merkezine götürdüm. Muayene sonrası doktora ısrarla 3 kez film çektirmek gerekir mi diye sorduğumuz da, hayır gerek yok diyerek jel ve ağrı kesici verdi.. fakat ayak şiştikçe şişti ve hemen ertesi gün başka bir hastaneye götürdük, oğlumun 2 parmağı tamamen kırılmış 1 tanesi de çatlamıştı.. hadi hizmet kalitesini, aldığı gereksiz ve fazladan ücretleri bir kenara bırakıyorum, nasıl bir doktordur ki böylebir vakada film istemez, üstelik 10 yaşındaki çocuk bile bunu söylemeyi akıl edebilirken.. size verdiğim ücreti helal etmediğim gibi, doktor diye kurumunuzda barındırdıklarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim...

Özel Medicell Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Medicell Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medicell Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
920 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Cihat Sok. No:218-220
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Merkez Mah. D-100 Karayolu Cad. No:62
2000 Tıp Merkezi
4.3 km. uzaklıkta
Londra Asfaltı Dizdariye Mah. No:71/A
İAÜ Dentaydın Büyükçekmece Diş Hastanesi
4.5 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Rıza Küçükoğlupaşa Cad. No:34
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.6 km. uzaklıkta
Dizdariye Mah. Gölboyu Cad. No:11
Büyükçekmece Kolan Hastanesi
4.8 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Turgut Reis Sk. No:3