Özel Medicell Tıp Merkezi

Özel Medicell Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medicell Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Büyükçekmece
Adres:Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No:7/1
Telefon:0 (212) 868-1868
Web Sitesi:www.medicell.com.trHata Bildir
41.00450128.534024

Kurum Hakkında

Özel Medicell Tıp Merkezi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medicell Tıp Merkezi 2006 yılında Dr. Ekrem Yılmaz’ın girişimi sonucu hizmet vermeye başlamış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında yeni yerimiz ve yeni hedeflerimizle hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Profesyonel kadromuz, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız ve güler yüzümüzle hizmet vermekteyiz. Hastalarımızı doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile memnun ederek yüksek standartlarda 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medicell Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gökhan Yugen
★★★★★
50 yaşlarında emekli bir erkeğim ne zaman ailem de ve kendimde bir rahatsızlık, hastalık veya kırgınlık bile olsa huzurlu ve güvenilir hissettiğim Medicell Tıp merkezine giderim. Yaklaşık 10 sene olmuştur ufak tefek şeyler hariç genelinden çok memnunum bütün eşe dosta tavsiye ediyorum. Dertlerimi anlatıyorum dinliyorlar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar inanın bunu görmekte bana yetiyor. Fiyatları bu zamana ve diğer özel sağlık kuruluşlarına bakarsanız uygun zaten ben emekliyim dediğimde daha da uygun bir fiyata düşürüyorlar. Kısacası böyle bir sağlık kuruluşunun oturduğum mahallede olması beni çok memnun ediyor ben çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.
TC Uğur Akyel
Medicell Mimaroba yetkililerine sesleniyorum fakat sesimi duyan yok çünkü işlerine gelmiyor, ssk emeklisi olarak ve acil olarak iki kez polikiliniğize geldim benden muayene ücreti dışında başka ücret alınmayacağını söyledikleri halde, çıkışta 130 lira daha para aldılar ve yüzde ikiyüze kadar fark alırız bu bizim hakkımız dediler, bu üçkağıtcılık değildirde nede nedir ? şikayetlerime cevap dahi vermediler. ssk kurumuna şikayet dilekçesi verdim, sağlık bakanlığına şikayette bulundum, savcılığa suç duyurusunda bulundum, henüz bir gelişme olmadı, böyle devam ederse cumhurbaşkanına kadar yazacağım, bu rezillikler sessiz kalmak bunların önünü iyice açmaktır...
Koray Ilknur Turan
İki gün önce 10 yaşındaki oğlumu ayağını burkması sonucu mimaroba medicell tıp merkezine götürdüm. Muayene sonrası doktora ısrarla 3 kez film çektirmek gerekir mi diye sorduğumuz da, hayır gerek yok diyerek jel ve ağrı kesici verdi.. fakat ayak şiştikçe şişti ve hemen ertesi gün başka bir hastaneye götürdük, oğlumun 2 parmağı tamamen kırılmış 1 tanesi de çatlamıştı.. hadi hizmet kalitesini, aldığı gereksiz ve fazladan ücretleri bir kenara bırakıyorum, nasıl bir doktordur ki böylebir vakada film istemez, üstelik 10 yaşındaki çocuk bile bunu söylemeyi akıl edebilirken.. size verdiğim ücreti helal etmediğim gibi, doktor diye kurumunuzda barındırdıklarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim...

Özel Medicell Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Medicell Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 42 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
Büyük çekmece Koç Diyaliz Merkezi 1998 yılında kurulmuştur. 2013 yılında Koç Diyaliz Grubuna katılmıştır.
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi
Konfor ve teknolojinin bir araya getirildiği konseptiyle dikkatleri üzerinde toplayan Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi 235 yatak kapasitesi ile hizmet sunuyor.
Özel 2000 Tıp Merkezi
Özel 2000 Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
2000 Tıp Merkezi; üstün nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla Büyükçekmece ilçesinde sağlık hizmetleri sunmaktadır.
İAÜ Dentaydın Büyükçekmece Diş Hastanesi
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Büyükçekmece'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Büyükçekmece Ağız Diş Sağlığı Merkezi 4 katlı binasında, 18 poliklinik kapasiteli olarak ilçe halkına hizmet sunmaktadır.
Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi
2006 yılında Büyükçekmece Kolan Hospital olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz, 24 saat acil servisimizde uzman hekimler ile hizmet vermektedir.
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi
Beykent Cerrahi Tıp Merkezi olarak güven, ekonomi, hasta ve yakınlarına verilen değer ve ilgi, kalite, sağlık hizmetine çabuk ulaşma probleminin üzerinde durarak sağlık hizmeti sunuyoruz.
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır. Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sekötürnde ilkleri de hastaların
Beykent Üniversitesi Hastanesi
Beykent Üniversitesi Hastanesi tıp teknolojisinin son ürünü olan en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, kolay lokasyonu ve çok sayıda branşı tek çatı altında toplayan geniş yelpazesiyle, sağlık hizmetine yeni bir b
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medicell Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉