Özel Meditepe Tıp Merkezi

Özel Meditepe Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Meditepe Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Atatürk Caddesi Günay Sokak No:2
Web Sitesi:www.meditepetip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.00881629.209858

Kurum Hakkında

Özel Meditepe Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Libadiye Sağlık Hizmetleri ve Medikal Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile 2002 yılında kurulan şirketimiz Libadiye Ümran Polikliniği adıyla Üsküdar'da açtığı tıp polikliniği ile hizmete başlamıştır. Mayıs 2010'da Sancaktepe'ye taşınarak Sancaktepe Ümran Tıp Merkezi adını almıştır.

Kasım 2011'de "Sağlığınız İçin Sevgi İle Hizmet" sloganı ve yeni bir hizmet anlayışıyla tecrübeli iş adamları ve doktorlardan oluşan yeni kadro merkezimizin ismini Özel Meditepe Tıp Merkezi olarak değiştirmiştir. Merkezimiz yeni adı, yeni vizyonu, yenilenen kadro ve techizatı ile 2012'de açılmıştır.

Tıp merkezimizde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşlarımız mevcuttur. Merkezimizde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları branşlarımız ile Labaratuar hizmetleri ve Radyolojik görüntülüme ünitesi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Radyoloji görüntüleme ünitemizde Ultrason, Panoramik Röntgen, Röntgen, Mamografi çekim işlemleri gerçekleştirilmekte olup, Mamografi çekim işleminde 40 yaş üstü bayan hastalarımıza kontrol amaçlı Mamografi çekim işlemi yapılmaktadır. Merkezimizde verilemeyen hizmetler anlaşmalı diğer sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları branşımızda Dolgu, Kanal Tedavisi, Sabit ve Hareketli Protez (Zirkon, Porselen), Diş Taşı Temizliği, Diş Çekimi, Gömük Cerrahi Diş Çekimi hizmetleri sunulmaktadır.

Medikal Estetik bölümümüzde Estetik Cerrahi, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Lenf Drenajı, Selülit Tedavisi, Dolgu, Botox, Mezolifting, Saç Mezoterapisi, Kimyasal Peeling, Lazerle Cilt Gençleştirme, Cilt Bakımı hizmetleri sunulmaktadır.

Tıp merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümümüzün pediatrik rehabilitasyon hizmeti de başlamıştır. Gelişme geriliği, çocuk felci, serebral palsi, hidrosefali, mikrosefali, Parkinson şikayetleri ile başvuran çocuk hastalarımıza rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır.

Tıp Merkezimiz SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşmalıdır.

Çağımız bilgi teknolojilerini en etkin bir biçimde kullanarak gelişmekte olan tıp merkezimiz yakın bir gelecekte cerrahi merkezine dönüştürecektir. Hedefimiz; sağlık sektöründe dünyanın çekim merkezi haline gelen ülkemizde, üst düzeyde hizmet veren hastaneler arasında yer almaktır.

Özel Meditepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Meditepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Meditepe Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Meditepe Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Meditepe Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Meditepe Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Marmaradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

60 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Atatürk Cad. Atmaca Sk. No:2

Sancaktepe Bölge Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Atatürk Caddesi No:123

Deniz Tıp Merkezi

230 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:102

Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Eski Ankara Cd. Doğan Kardeşler Pasajı No:71/57

Via Hospital Sancaktepe

600 metre uzaklıkta

Sarıgazi Mh. Osmangazi Cd. No:34

Çamlık Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2

FSM Tıp Merkezi Madenler

1.7 km. uzaklıkta

Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir