Özel Mercan Hastanesi

Özel Mercan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mercan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Tuzla
Adres:Yayla Mah. Ali İhsan Paşa Cad. No:52
Telefon:0 (216) 447-3333
Web Sitesi:www.mercanhastanesi.comHata Bildir
40.82816929.307390

Kurum Hakkında

Özel Mercan Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1997 yılında İstanbul'un şirin ilçesi Tuzla'da küçük bir klinik olarak açılmış olup, 2007 yılında tıp merkezi olarak yeni binasında hizmet vermeye devam etmiş ve 2012 yılı itibari ile hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Tuzla Hastanesi, Özel Mercan Hastanesi olarak hizmete Tuzla SGK yanındaki yeni adresinde devam etmektedir. Özel Tuzla Hastanesi olarak 22 yıllık birikim ve tecrübemizi Mercan Hastanesine taşıdık. Genişletilmiş kadromuz ve teknolojimizle yeni yerimizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mercan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Celil Kamburoglu
★★★★★
Merhaba ben burun estetik olduk ve gerçekten kelimeler yetersiz kalıyor anlatınca. Hocam o kadar güzel bir insan ve harika doktor. Herkes bana soruyor neden morarma olmadı ya doktor farkı diyorum. Çok güzel bir süreç geçirdim yıllardır araştırdım ve o mutluluğu hocam bana yarattı. Aynaya bakınca hep mutluyum. Anlatmaya kelimeler yetmiyor. Yurtdışından geldim çok çok memnunum ve herkese tavsiyem İbrahim Bayraktar hocam. Ne desem az minnetdarım bir ömür yüzüme gülüş mutluluk yaradan hocama saygı ve sevgimle Allah yolunu açık etsin daim.
Gamze Kaymaz
★★★★★
Avni bey hariç baska bölümlere gitmedim ama Avni bey çok güler yüzlü konuşkan kişiliğiyle sadece işini değil insanlarla da iletişimini iyi yapıyor.
Mustafa Demirci
★★
Göz randevu, hemşireden eksik bilgi ve insan ve hasta arasında komplekslerini kusan personel, Avni bey olayı toparlayıp ciddi muayene yapan biri, genel itibarı ile paran kadar hizmet anlayışını hissettiren bir muessese (deneme lenslerimin geldiği haber verildi, takmasını biliyorsanız 20 tl bilmiyorsanız 40 tl) komedi ve aşağılanma... yıl 2016 peki sahibi kim bu yorumları hiçmi okumaz???
Haydar Bozdağ
Devlet hastanesinden daha fazla beklediğiniz ve sonuç alamadan geri geldiğim hastane, gitmeden önce iki kere düşünmeniz gereken bir hastene.
Zeki Kuzey
02.01.2016 günü özel tuzla hastanesine gittim ve benden 46 tl istendi ve bana bir tebligat imzalatmak istediler bu parayı geri istemeyeceğime dair ve bende bunu imzalamadan çıktım ve tuzla devlet hastanesine gittim millet koyun gibi kuzu kuzu imza atıyor ne olduğunu okumadan ses çıkaran yok yazık bizlere bu hastaneyi de kınıyorum kimse gidip bu hastaneye kendini sömürtmesin.
Veledün Osmanlı Elhamdülillah
Ne zaman bu hastaneye gelsem sonu facia oldu. Karın ağrısı ile gittim gaz var deyip eve gönderdiler apandistmişim Farabi hastanesi bi gorüşte anlayıp acilen ameliyat ettiler. Bel ağrımdan gittim mr istediler çektirdim iki tane fıtık var ama ilaçla geçer dediler beyin cerrahiye gittim durumun vahim ameliyat dediler. Aynı mr bakarak birde. Ha bide 1 yaşındaki çocuğumu götürdüm böbreklerinde taş var dediler. Ürolojiye gittim adam güldü. Tıp fakültesinde sınıfta kalanlara hayrına iş imkanımı sağlıyorsunuz nedir bu anlamadım.
Erol Sarıgül
★★★★★
Cildiye bölümünüz açılmış bulunmaktadır ve doktorunuz Ayşe Ballak hizmete başlamıştır. Açıkçası çok sevindim ben kendisinin hastasıydım Ayşe hanımdan çok memnundum kendisi çok iyi bir doktordur hayırlı olsun
Semih Ozmen
2009 da iş için sağlık raporu veriyordu 20 TL'ye ozaman ki aynı sistem sadece kagita mürekkepe zam gelmis toplam 60 tl olmuş muayene için ellerini bile dokundurmuyolar.
Metin Yaltırak
28.03.2015 sabah saat 06 sıralarında rahatsızlandım. Mevcut hastaneye acil servisine başvurdum önce kayıt yapılcak ve ödeme alındı. doktorlar acil olmama rağmen 30 dakika bekletildim sonra muayene yapılıp tahlil yapılacağını söyledi. Alt kata indiğimde telefonla uyandılmış laboratla karşılaştım kan ve idrar tahlilimin yapılmasını istedim. Kan tamam idrar için elime bir kutu verdi bana acele edin nöbeti teslim edicem dedi. Saat kaçta nöbet deyişiyor bilmiyorum ama bir süre sonra doktorun yanına çıktım doktorla tartıştık kaydımın iptal edilmesini talep ettim. Bir başka hastaneye gittim gene acil servis güler yüzlü benden sadece kimlik yanımda olup olmadığını sordu hemen doktorla görüşmemi sağladı. Doktor muayene ettikten sonra ağrımın kesilmesi için iğne yaptırdı. Saat 9 10 arasında dahiliye doktoruna görünmem gerektiğini söyledi. Doğru yanlış mevcut hastaneniz personeli beş para etmez. Tüm Tuzlaya duyurulur.
TC Kuzey Denizi
Hastane olarak yapılmış ama benim gözümde hastane değil. Öncelikle hasta hakları adına hasta evinden kalkıp oraya gidiyorsa eğer sağlık sorunu var demektir ve şifa bulmaya gidiyordur.. Bizler bedelini düşünmeden o işletmenin yolunu tutuyoruz öncelik para mevzusu can sıkıcı olduğu gibi orada görevli arkadaşlar doktorun ne zaman hastaneye gelip gelmeyeceği hakkında bilgi sahibi dahi değiller. Acaba doktor bugünki hasılatı doğrulttum gerisi yârin gelsin mi diyor ne yoksa aman beklesinler memlekette başka hastane yokmu oraya gitsinler mi diyor acaba...

03/09/14 te saat 10:00 da hastaneye gidiyorum özel sigortamla şikayetimi dile getirerek genel cerrahiden sıra alıyorum görevli arkadaş bana kibarca doktorumuz 11:00 da gelecek ne yapalım. Güzel. Hali ile ben de her türlü ihtimali düşünerek peki diyor bir saat bekliyorum. saat 11:00 gelen yok saat 11:15 gelen yok saat 11:20 gelen yok kayıt açan görevliye soruyorum doktorla irtibata geçiyor ve özür dilerim doktor bugün gelmeyecekmiş size asistanını yönlendiriyorum diyor 15 dk daha asistan bekliyorum ama gelen giden yok 95 dk hastanede tedavi olmayı bekledim ama nafile kimsenin umrunda bile olmadık ben hasta değilmişim gibi hissettim yola çıktım bir başka hizmet veren sağlık kuruluşuna doğru..

Tuzla tıp merkezi benim için yeterli hizmet verecek potansiyele sahip bir kuruluş değildir. Hastaya saygı gerek diye düşünüyorum.
Turan Yasin
★★★★★
Güzel hastane eşimin doğum bu hastanede oldum süper ilgi bende bademcik ameliyatı olmayı düşünüyorum inşallah.
Derya Krks Dogan
★★★★★
Avni Beyi tek geçerim bundan önce Pendik Hospital'daydı bulana kadar canım çıktı göz muayenesi için tavsiye edebileceğim bi hastane diğer bölümlere hiç gitmedim.
Pervin Hıdırlar Kol
Cocugumun sezeryan doğumunda ciğerindeki suyu tam temizlemedikleri için bebeğim bu sorumsuz ve işini yapamayan hastane yuzunden 10 gün yoğun bakımda kaldı. Kilosu, zamanı normalken ve hiçbir sorunu yokken üstelik hakkımı helal etmiyorum birdaha Allah önünden bile geçirmesin.
TC Oral Tezbaşaran
★★★★★
Hastanem şifa dağıtmaya başarı ile devam edegelmektedir.
Irmak Zengin
Anadolu yakasında gidilebilcek en son hastanelerden biri ablamı getirdim doktorlar hiç ilgilenmiyolar tavsiye etmiyorum gitmeyin sakın...
Astroakademi Astroloji
★★★
Göz doktoru Avni bey açıklamaları ve bilgisi ile iyi bir doktor. Fakat yanındaki yardımcısı şikayeti olan, gelen hastaları "tekrar ödeme yap randevu al öyle gel" diyerek çirkin bir dille ve ticari bir yaklaşımla başından savmaya çalışıyor. Lenslerinden şikayetçi olan birini nerdeyse dövecekti. Sorunlar karşısında profesyonel bir tutum sergileyemiyor. Bu nedenle tekrar gitmeyi düşünmediğim hastane..Gisbir hastanesi daha temiz, daha güleryüzlü ve profesyonel personele sahip. Bundan sonra Özel Tuzla hastanesinin devlet hastanelerinde bile bulunmayan karmaşasıyla, azarlamaya bayılan doktor yardımcılarıyla muhatap olmak istemem. Özel hastane niteliğine sahip değil.. İnternette paylaşılan yorumlara baktığımda hastaların 2. kez bu hastaneyi kullanmadığını ve sıklıkla şikayetçi olduğunu gördüm. Personel tamamen amatör diye düşündürüyor.
Sezgi Can Inanbil
Yeryüzünde gidilebilecek en berbat hastane. Çocuğumun parmağı kopmak üzereymiş ama ordaki cahil cüheylalar çocuk küçük çabuk toparlanır bişey yok diyip saçma bir sargı ile bizi yolladılar. Ertesi gün pansuman için devlet hastanesine gittim ve doktor şoka girip bana kızdı ve sen nasıl bu parmağı sabaha kadar bu halde bırakırsın nasıl dikiş attırmazsın diye bana çıkıştı. Ve başka özel hastanede Anadolu yakasında sadece 2 adet bulunan el cerrahlarından birini buldum ve tedavi ettirdim. Bize bakan hemşirenin tırnak boyunu tahmin bile edemezsiniz. Sağlık sektöründe çalışıp 10 cm tırnak uzatmak ve buna müsaade eden bir yönetimin olduğu bir hastane. Çevremdeki bir çok insan bu hastanede sorun yaşadı. Arkadaşımın babasına üşütmüş dediler ve adamın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.
Erkan Topaloglu
Tamamen ticari bir kurum oldugunu bugun görmüş bulunmaktayım. Kulağıma su kaçtığından dolayı tıkanmış ve tedavisi için yıkanması (kulağımın açılması) nı talep ettim ve ücretini sorduğumda (20 tl) oldugunu söylediler. Defalarca "sadece muayene değil, kulağımın açılmasını da istiyorum" diye tekrarlamama rağmen doktor muayenesinden sonra beni vezneye onay için gönderdiklerinde tekrar kulak temizleme ücreti olarak (20 tl) daha talep ettiler. itiraz etmeme rağmen 20 tl yi ödemeyeceğim takdirde kulağımı temizlenmeyeceğini söylediler. Ben sadece gelen hastalara veznedarların gerekli açıklamaların yapılmasını ve bu gibi aksilikler çıkmaması gelen hastaların mağdur kalmaması için karşılayan veznedarların gerekli eğitimlerini görmesini rica ediyorum. Not: bir daha hastalandığımda bu hastaneyi tercih etmeyeceğimi bilgilerinize arz ederim.
Oral Tezbaşaran
★★★★★
Kuruluşundan beri benim hastanem olup bilhassa dahiliye Dr.um şifa verenlerimden biridir müteşekkirim. Takdir ve saygılarımla

Özel Mercan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Mercan Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 236 oy kullanılmış ve kurum hakkında 19 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tuzla Devlet Hastanesi
Tuzla Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Tıbbi ve teknik donanımı ile Türkiye'de ilkleri barındıran 400 yataklı yeni Tuzla Devlet Hastanesi, 2017 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.
Okan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi, 100'ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi
Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği tarafından, 1 Haziran 2008 tarihinde Gisbir Tıp Merkezi unvanı ile kurulan merkezimiz 27 Mayıs 2009 tarihinde Özel Gisbir Sağlık Merkezi Hastanesi unvanını almıştır.
Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi Türkiye'nin en büyük ve en modern teknoloji kullanılarak yapılan diş hastanesi ve aynı zamanda Okan Üniversitesi'nin araştırma uygulama hastanesidir.
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
Anadolu Sağlık Merkezi doktorları, hemşireleri ve tüm Sağlık personeli ile, hasta odaklı hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı arzu ediyoruz.
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi
Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta toplam 20 makine -kapasitemiz 40 makinedir- ile diyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi
Özel Çayırova Derman Tıp Merkezinde her birisi konusunda uzmanlaşmış doktor ve tıbbi personelimizle, siz değerli hastalarımıza hizmet vererek sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaya odaklı görev almaktadırlar.
Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binamızda hizmet veriyoruz.
Özel Cihan Tıp Merkezi
Özel Cihan Tıp Merkezi
6 km. uzaklıkta
1994 yılında İstanbul'un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Cihan Polikliniği adı altında kurulmuş olup daha sonra tıp merkezine dönüştürülerek 16 yıldır hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mercan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉