Özel Mercan Hastanesi

Özel Mercan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mercan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Tuzla
Adres:Yayla Mah. Ali İhsan Paşa Cad. No:52
Telefon:0 (216) 447-3333
40.82816929.307390

Kurum Hakkında

1997 yılında İstanbul'un şirin ilçesi Tuzla'da küçük bir klinik olarak açılmış olup, 2007 yılında tıp merkezi olarak yeni binasında hizmet vermeye devam etmiş ve 2012 yılı itibari ile hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Tuzla Hastanesi, Özel Mercan Hastanesi olarak hizmete Tuzla SGK yanındaki yeni adresinde devam etmektedir. Özel Tuzla Hastanesi olarak 22 yıllık birikim ve tecrübemizi Mercan Hastanesine taşıdık. Genişletilmiş kadromuz ve teknolojimizle yeni yerimizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Mercan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mercan Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gamze Kaymaz · 12 Ekim 2017

Avni bey hariç baska bölümlere gitmedim ama Avni bey çok güler yüzlü konuşkan kisiligiyle sadece işini değil insanlarla da iletişimini iyi yapıyor.

Mustafa Demirci · 4 Mayıs 2017

Göz randevu, hemşireden eksik bilgi ve insan ve hasta arasında komplekslerini kusan personel, Avni bey olayı toparlayıp ciddi muayene yapan biri, genel itibarı ile paran kadar hizmet anlayışını hissettiren bir muessese (deneme lenslerimin geldiği haber verildi, takmasını biliyorsanız 20 tl bilmiyorsanız 40 tl) komedi ve aşağılanma... yıl 2016 peki sahibi kim bu yorumları hiçmi okumaz???

Haydar Bozdağ · 11 Nisan 2017

Devlet hastanesinden daha fazla beklediğiniz ve sonuç alamadan geri geldiğim hastane, gitmeden önce iki kere düşünmeniz gereken bir hastene.

Zeki Kuzey · 4 Ocak 2016

02.01.2016 günü özel tuzla hastanesine gittim ve benden 46 tl istendi ve bana bir tebligat imzalatmak istediler bu parayı geri istemeyeceğime dair ve bende bunu imzalamadan çıktım ve tuzla devlet hastanesine gittim millet koyun gibi kuzu kuzu imza atıyor ne olduğunu okumadan ses çıkaran yok yazık bizlere bu hastaneyi de kınıyorum kimse gidip bu hastaneye kendini sömürtmesin.

Veledün Osmanlı Elhamdülillah · 7 Ekim 2015

Ne zaman bu hastaneye gelsem sonu facia oldu. Karın ağrısı ile gittim gaz var deyip eve gönderdiler apandistmişim Farabi hastanesi bi gorüşte anlayıp acilen ameliyat ettiler. Bel ağrımdan gittim mr istediler çektirdim iki tane fıtık var ama ilaçla geçer dediler beyin cerrahiye gittim durumun vahim ameliyat dediler. Aynı mr bakarak birde. Ha bide 1 yaşındaki çocuğumu götürdüm böbreklerinde taş var dediler. Ürolojiye gittim adam güldü. Tıp fakültesinde sınıfta kalanlara hayrına iş imkanımı sağlıyorsunuz nedir bu anlamadım

Yener Çelebi · 27 Temmuz 2015

kırık burun ameliyatı nekadar fiyatı ögrenebilirmiyim

Erol Sarıgül · 26 Mayıs 2015

Cildiye bölümünüz açılmış bulunmaktadır ve doktorunuz Ayşe Ballak hizmete başlamıştır. Açıkçası çok sevindim ben kendisinin hastasıydım Ayşe hanımdan çok memnundum kendisi çok iyi bir doktordur hayırlı olsun

Semih Ozmen · 5 Mayıs 2015

2009 da iş için sağlık raporu veriyordu 20 TL'ye ozaman ki aynı sistem sadece kagita mürekkepe zam gelmis toplam 60 tl olmuş muayene için ellerini bile dokundurmuyolar

Metin Yaltırak · 28 Mart 2015

28 03 2015 sabah saat 06 sıralarında rahatsızlandım. mevcut hastaneye acil servisine başvurdum önce kayıt yapılcak ve ödeme alındı. doktorlar acil olmama rağmen 30 dakika bekletildim sonra muayene yapılıp tahlil yapılacağını söyledi. alt kata indiğimde telefonla uyandılmış laboratla karşılaştım kan ve idrar tahlilimin yapılmasını istedim. kan tamam idrar için elime bir kutu verdi bana acele edin nöbeti teslim edicem dedi. saat kaçta nöbet deyişiyor bilmiyorum ama bir süre sonra doktorun yanına çıktım doktorla tartıştık kaydımın iptal edilmesini talep ettim. bir başka hastaneye gittim gene acil servis güler yüzlü benden sadece kimlik yanımda olup olmadığını sordu hemen doktorla görüşmemi sağladı. doktor muayene ettikten sonra ağrımın kesilmesi için iğne yaptırdı. saat 9 10 arasında dahiliye doktoruna görünmem gerektiğini söyledi. Doğru yanlış mevcut hastaneniz personeli beş para etmez. Tüm Tuzlaya duyurulur.

Lütfiye Arslan Aşık · 20 Ocak 2015

oğlumun geniz eti bademcik ameliyatını yaptırcaktım ancak yorumlardan sonra tereddüt ettim. Daha önce yaptıran var mı?

TC Kuzey Denizi · 5 Eylül 2014

Hastane olarak yapılmış ama benim gözümde hastane değil. Öncelik le hasta hakları adına hasta evinden kalkıp oraya gidiyorsa eğer sağlık sorunu var demektir ve şifa bulmaya gidiyordur.. Bizler bedelini düşünmeden o işletmenin yolunu tutuyoruz öncelik para mevzusu can sıkıcı olduğu gibi orada görevli arkadaşlar doktorun ne zaman hastaneye gelip gelmeyeceği hakkında bilgi sahibi dahi değiller. Acaba doktor bugünki hasılatı doğrulttum gerisi yârin gelsin mi diyor ne yoksa aman beklesinler memlekette başka hastane yokmu oraya gitsinler mi diyor acaba...

03/09/14 te saat 10:00 da hastaneye gidiyorum özel sigortamla şikayetimi dile getirerek genel cerrahiden sıra alıyorum görevli arkadaş bana kibarca doktorumuz 11:00 da gelecek ne yapalım. Güzel. Hali ile ben de her türlü ihtimali düşünerek peki diyor bir saat bekliyorum. saat 11:00 gelen yok saat 11:15 gelen yok saat 11:20 gelen yok kayıt açan görevliye soruyorum doktorla irtibata geçiyor ve özür dilerim doktor bugün gelmeyecekmiş size asistanını yönlendiriyorum diyor 15 dk daha asistan bekliyorum ama gelen giden yok 95 dk hastanede tedavi olmayı bekledim ama nafile kimsenin umrunda bile olmadık ben hasta değilmişim gibi hissettim yola çıktım bir başka hizmet veren sağlık kuruluşuna doğru..

Tuzla tıp merkezi benim için yeterli hizmet verecek potansiyele sahip bir kuruluş değildir. Hastaya saygı gerek diye düşünüyorum.

Turan Yasin · 8 Ağustos 2014

güzel hastane eşimin dogum bu hastanede oldum süper ilgi bende bademcik ameliyatı olmayı duşunuyorum inşallah

Derya Krks Dogan · 11 Temmuz 2014

Avni Beyi tek geçerim bundan önce Pendik Hospital'daydı bulana kadar canım çıktı göz muayenesi için tavsiye edebileceğim bi hastane diğer bölümlere hiç gitmedim

Pervin Hıdırlar Kol · 18 Haziran 2014

Cocugumun sezeryan doğumunda ciğerindeki suyu tam temizlemedikleri için bebeğim bu sorumsuz ve işini yapamayan hastane yuzunden 10 gün yoğun bakımda kaldı. Kilosu, zamanı normalken ve hiçbir sorunu yokken üstelik hakkımı helal etmiyorum birdaha Allah önünden bile geçirmesin.

TC Oral Tezbaşaran · 23 Mayıs 2014

Hastanem şifa dağıtmaya başarı ile devam edegelmektedir

Irmak Zengin · 28 Nisan 2014

Anadolu yakasında gidilebilcek en son hastanelerden biri ablamı getirdim doktorlar hiç ilgilenmiyolar tavsiye etmiyorum gitmeyin sakın...

Astroakademi Astroloji · 15 Şubat 2014

Göz doktoru Avni bey açıklamaları ve bilgisi ile iyi bir doktor. Fakat yanındaki yardımcısı şikayeti olan, gelen hastaları "tekrar ödeme yap randevu al öyle gel" diyerek çirkin bir dille ve ticari bir yaklaşımla başından savmaya çalışıyor. Lenslerinden şikayetçi olan birini nerdeyse dövecekti. Sorunlar karşısında profesyonel bir tutum sergileyemiyor. Bu nedenle tekrar gitmeyi düşünmediğim hastane..Gisbir hastanesi daha temiz, daha güleryüzlü ve profesyonel personele sahip. Bundan sonra Özel Tuzla hastanesinin devlet hastanelerinde bile bulunmayan karmaşasıyla, azarlamaya bayılan doktor yardımcılarıyla muhatap olmak istemem. Özel hastane niteliğine sahip değil.. İnternette paylaşılan yorumlara baktığımda hastaların 2. kez bu hastaneyi kullanmadığını ve sıklıkla şikayetçi olduğunu gördüm. Personel tamamen amatör diye düşündürüyor.

Sezgi Can Inanbil · 14 Mayıs 2013

Yeryüzünde gidilebilecek en berbat hastane. Çocuğumun parmağı kopmak üzereymiş ama ordaki cahil cüheylalar çocuk küçük çabuk toparlanır bişey yok diyip saçma bir sargı ile bizi yolladılar. Ertesi gün pansuman için devlet hastanesine gittim ve doktor şoka girip bana kızdı ve sen nasıl bu parmağı sabaha kadar bu halde bırakırsın nasıl dikiş attırmazsın diye bana çıkıştı. Ve başka özel hastanede Anadolu yakasında sadece 2 adet bulunan el cerrahlarından birini buldum ve tedavi ettirdim. Bize bakan hemşirenin tırnak boyunu tahmin bile edemezsiniz. Sağlık sektöründe çalışıp 10 cm tırnak uzatmak ve buna müsaade eden bir yönetimin olduğu bir hastane. Çevremdeki bir çok insan bu hastanede sorun yaşadı. Arkadaşımın babasına üşütmüş dediler ve adamın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.

Erkan Topaloglu · 19 Şubat 2013

Tamamen ticari bir kurum oldugunu bugun görmüş bulunmaktayım. Kulağıma su kaçtığından dolayı tıkanmış ve tedavisi için yıkanması (kulağımın açılması) nı talep ettim ve ücretini sorduğumda (20 tl) oldugunu söylediler. Defalarca "sadece muayene değil, kulağımın açılmasını da istiyorum" diye tekrarlamama rağmen doktor muayenesinden sonra beni vezneye onay için gönderdiklerinde tekrar kulak temizleme ücreti olarak (20 tl) daha talep ettiler. itiraz etmeme rağmen 20 tl yi ödemeyeceğim takdirde kulağımı temizlenmeyeceğini söylediler. Ben sadece gelen hastalara veznedarların gerekli açıklamaların yapılmasını ve bu gibi aksilikler çıkmaması gelen hastaların mağdur kalmaması için karşılayan veznedarların gerekli eğitimlerini görmesini rica ediyorum.
Not: bir daha hastalandığımda bu hastaneyi tercih etmeyeceğimi bilgilerinize arz ederim.

Oral Tezbaşaran · 28 Ocak 2013

Kuruluşundan beri benim hastanem olup bilhassa dahiliye Dr.um şifa verenlerimden biridir müteşekkirim. Takdir ve saygılarımla

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mercan Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mercan Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 232 oy kullanılmış ve kurum hakkında 20 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mercan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tuzla Devlet Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No:26

Okan Üniversitesi Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2

Tuzla Gisbir Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mah. Sahil Yolu No:2

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Aydıntepe Mh. Prf.Dr. Necmettin Erbakan Cd. N:2

TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40

Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi

4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. 2255 Sok. No:3