Özel Mersin Diş Dünyası

Özel Mersin Diş Dünyası
Kurum Adı:Özel Mersin Diş Dünyası
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir
Telefon:0 (324) 327-6969
Web Sitesi:www.mersindisdunyasi.comHata Bildir
36.78374434.614709

Kurum Hakkında

Özel Mersin Diş Dünyası, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip ve başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp ve tüm bu özellikleri ile referans gösterilen sağlık kuruluşu olma hedefimizi gerçekleştirebilmek için sürekli çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, insan faktörünü elimine etmeden hastalarımızla kişisel ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstererek, makineleşmiş ilişkilerin olmadığı bir sağlık kuruluşu olmamak için çabalamaktayız. En başta her işin kendimize yapıldığını düşünerek yola çıktığımız için tedavi kalitesine ve bunların devamı için kişisel gelişime son derece önem vermekteyiz; bütün özel işlemler uzmanlar tarafından gerçekleştirilmekte ve bütün hekimlerimiz düzenli olarak sürekli eğitim programlarına dahil olmaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mersin Diş Dünyası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aynur Cömert
Merhaba ben özürlü bir kuzeni olan bir vatandaşım. Kuzenim dişlerinin temizliği ve bakımını yaptırmak için 26.05.2017 tarihinde hastanenize gelmiş ve hiçbir doktorunuz yardımcı olmamış aksine azarlanmış. Sizler nasıl yeminli doktorlarsınız nasıl insanlara yardımcı olacaksınız.. Hele hele özürlü hasta için heryerde cayır cayır yardımcı olmakta özürlülerin önceliği olduğunu konuşur ve yayınlayan medya duysun bu hastanede özürlüüü azarlayıp yollayan bir hastane. Yazıklar olsun.
Mehmet Tek
★★★
Füsun hanım çok iyi Menemencioğlu iyi değil.

Özel Mersin Diş Dünyası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Mersin Diş Dünyası 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Özel Mersin Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan tarafından kurulmuştur.
Özel Vizyon Göz Hastanesi
Vizyon Göz Merkezi kendine ait 7 katlı 3100 m2'lik binasında, konusunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Imc Hastanesi
Özel Imc Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel IMC Hastanesi olarak konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli m
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi
Merkezimiz; dalında uzman olan doktorları, sorumluluğunun bilincinde özveriyle çalışan tüm personeli ve son teknolojiye sahip donanımları ile hizmet vermektedir.
Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
2003 yılında kurulan Özel Mersin Göz Merkezi'nden aldığı deneyimle, 13 Nisan 2017’den bu yana Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi olarak yeni binamızda Mersin'de hizmet vermekteyiz.
Özel Mersin NivGöz Merkezi
Özel Mersin NivGöz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Yenişehir Hastanesi
Mersin Özel Yenişehir Hastanesi Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mersin Diş Dünyası ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉