Özel Mersin Diş Dünyası

Özel Mersin Diş Dünyası
Kurum Adı:Özel Mersin Diş Dünyası
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir
Telefon:0 (324) 327-6969
Web Sitesi:www.mersindisdunyasi.comHata Bildir
36.78374434.614709

Kurum Hakkında

Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip ve başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp ve tüm bu özellikleri ile referans gösterilen sağlık kuruluşu olma hedefimizi gerçekleştirebilmek için sürekli çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, insan faktörünü elimine etmeden hastalarımızla kişisel ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstererek, makineleşmiş ilişkilerin olmadığı bir sağlık kuruluşu olmamak için çabalamaktayız. En başta her işin kendimize yapıldığını düşünerek yola çıktığımız için tedavi kalitesine ve bunların devamı için kişisel gelişime son derece önem vermekteyiz; bütün özel işlemler uzmanlar tarafından gerçekleştirilmekte ve bütün hekimlerimiz düzenli olarak sürekli eğitim programlarına dahil olmaktadırlar.

Özel Mersin Diş Dünyası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Diş Dünyası, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aynur Cömert
Merhaba ben özürlü bir kuzeni olan bir vatandaşım. Kuzenim dişlerinin temizliği ve bakımını yaptırmak için 26.05.2017 tarihinde hastanenize gelmiş ve hiçbir doktorunuz yardımcı olmamış aksine azarlanmış. Sizler nasıl yeminli doktorlarsınız nasıl insanlara yardımcı olacaksınız.. Hele hele özürlü hasta için heryerde cayır cayır yardımcı olmakta özürlülerin önceliği olduğunu konuşur ve yayınlayan medya duysun bu hastanede özürlüüü azarlayıp yollayan bir hastane. Yazıklar olsun.
Mehmet Tek
★★★
Füsun hanım çok iyi Menemencioğlu iyi değil.

Özel Mersin Diş Dünyası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Mersin Diş Dünyası 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mersin Diş Dünyası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Fizyomed FTR Merkezi
760 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A
Vizyon Göz Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163
Imc Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198
Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel
Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Turgutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:255
Mersin NivGöz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Turgutreis Mah. 4140 sk. No:14/1 Akdeniz