Özel Net Göz Dal Merkezi

Özel Net Göz Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Net Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:6371 Sk. 48/A Atakent
Telefon:0 (232) 336-0707
38.46454227.091078

Kurum Hakkında

Ülkemizde sağlık hizmetlerinin, özel sağlık kurumları tarafından üstlendiği çağdaş bir yapılanmanın içerisindeyiz. Merkezimizde Refraktif cerrahide (miyop, hipermetrop, astigmat) Excimer Laser Lasik yönetemini yaygın olarak kullanmaktayız. Ameliyetahanemiz ileri teknoloji HEPA filtre hava sterilizyon sitemleriyle donatılmış olup her türlü göz operasyonlarını yapmaya elverişlidir. Net Göz'de katarakt, glokom, şaşılık, kanal plastik, dekolman, kornea nakli, refraktif cerrahi (myop, hipermetrop, astigmat) ile ilgili güncel operasyonlar yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Net Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Net Göz Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gönül Güldoğan Sarıgül
Gönül Güldoğan Sarıgül · 12 Temmuz 2018

Geçen hafta oğlumla birlikte genel bir kontrol amacıyla Net Göz' e gittik.. İlk defa gidiyor ve karşılaşmamıza rağmen Dr.Gökmen Yıldırım bizi çok samimi ve güleryüzlü karşıladı.. Hastaya yaklaşımı, iletişimi ve akademik açıklamalarıyla çok duyarlı bir hekim.. Dr Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.. Gönül Güldoğan Sarıgül

Sümeyya Hanım Tümer
Sümeyya Hanım Tümer · 7 Kasım 2017

Harika bir hastane çalışanlarıyla birlikde doktorlarıda çok sıcak kanlı sürekli konrtrol oluyorum lens takamayan bana lens takmayı bile öğrettiler.

Pinar Natali
Pinar Natali · 20 Haziran 2016

Sigorta'da bir karışıklık oldu, bugün randevu vardı, gittim sigorta yanıt vermiyince sadece beni kovmadıgı kaldı, bu kadar ters bir danışmanları hiç bir yerde görmedim, bir daha gitmem kimseye de tavsiye etmiyorum

Özge Taş
Özge Taş · 21 Ağustos 2015

Hiç beğenmedim böyle sinirli aksi ve ters davranan bi doktor olamaz kimseye önermiyorum hastaya böylemi davranılır. Terbiye yerlerde kınıyorum.

Nurten Ölmez Aktoprak
Nurten Ölmez Aktoprak · 11 Haziran 2015

Ben 40 gün önce katarakt ameliyatı oldum ve mercek takıldı ameliyatımı *** bey yaptı ben hayatımda bu kadar ters ve sinirli bir doktorla karşılaşmadım.. ameliyattan sonra şikayetlerim geçmedi bunu söylemek için gittim ama bana demediğini bırakmadı bir doktora yakışmayacak şekilde davrandı onu kınıyorum ve Allah a havale ediyorum Hakan bey den ve diğer personel den memnunum ama *** bey orada olduğu sürece o merkezin pek bir geleceği yok çok kırgınım...

Özel Net Göz Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Net Göz Dal Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 67 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Net Göz Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
300 metre uzaklıkta
Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
950 metre uzaklıkta
Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3
Karşıyaka Göz Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71
Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1
Metropol Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Anadolu Cad. No:593/A Şemikler