Özel Nevali Tıp Merkezi

Özel Nevali Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Nevali Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Suruç
Adres:11 Nisan Cad. Eski Emniyet Karşısı
Telefon:0 (414) 611-2111
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
36.98586338.427134

Kurum Hakkında

Özel Nevali Tıp Merkezi, Şanlıurfa ili Suruç ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde bulunan Özel Nevali Tıp Merkezi, acil servisi, kadın doğum ve çocuk hastalıkları ve uzman doktorları ile hizmet vermektedir. Özel Nevali Tıp Merkezi modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hastalarımıza Sosyal Güvenlik Kurumu SGK ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Suruç halkına ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerimiz farkındalık yaratarak devam etmektedir. Acil birimimiz halkımıza hizmet amaçlı 7/24 açık olup yapılan muayene ücretsizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Nevali Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nevali Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Nevali Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Suruç Devlet Hastanesi
Suruç Devlet Hastanesi
458 metre uzaklıkta
150 yataklı Yeni Suruç Devlet Hastanesi, 11 Yenidoğan yoğun bakımı ve 22 erişkin yoğun bakım yatağı 5 ameliyathane odası, 11 diyaliz cihazı ile halka hizmetini devam ettirmektedir.
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi
1975 Tarihinde Dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1983 yılı Temmuz ayında Şanlıurfa SSK Hastanesi olarak 150 yatak kapasitesi ile faaliyetine devam etmiştir. 2005 yılında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi adını alara
Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2005 yılında restore edilerek Şanlıurfa’nın ilk Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum günümüzde Şanlıurfa Ağız ve Diş Hastanesi ek binası, Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermektedir.
Özel Meydan Hastanesi
Özel Meydan Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Topçu Meydanında hizmet veren Özel Meydan Hastanesi son teknolojik makineler ile özel donatılmış durumda 75 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Edessa Hastanesi
Özel Edessa Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Edessa Tıp Merkezi olarak hizmet veren kurum 2011 yılında açılışı yapılan yeni binasında Özel Edessa Hastanesi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hasta ve çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutan bir anlayışla, eğitimli personellerimizle birlikte kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2016 da yapılan ve Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin ek binası olan Eyyübiye Hizmet Binası, 01.10.2019 tarihinde Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden ayrılarak, Şanlıurfa Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı al
Birecik Devlet Hastanesi
Birecik Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Birecik Devlet Hastanesi 1952 yılında Sağlık Merkezi 1965 yılında ise 50 yataklı Devlet Hastanesi ve son olarak 2018 yılında 150 yataklı devlet hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Nevali Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉