Suruç Devlet Hastanesi

Suruç Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Suruç Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Suruç
Adres:Demokrasi Mh. Ziyaret Yolu Cd. Hayat Sk.
Telefon:0 (414) 611-3068
36.96871038.439139

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1992 yılında 30 yatak kapasite ile 4000 meterekarelik alanda kurulmuştur.Günümüzde ise ilçe nüfus yoğunluğu sebebi ile yatak kapasitesi artırılarak 50 yataklı Devlet hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İlçemiz vatandaşlarının yanı sıra hastanemize entegre Suruç AFAD Konaklama Tesisinde bulunan yaklaşık 27.000 suriyeli misafirlerimize de sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Hastanemizde 22 uzman doktor, 15 pratisyen hekim, 5 diş tabibi ve toplamda 144 personelimiz ile beraber ameliyathane, yataklı servisler, yoğun bakım ünitesi, diyaliz ünitesi ve ayaktan tedavi hizmetleri ile 24 saat kesintisiz acil müdahale hizmeti de verilmektedir. Ayrıca suriyeli misafir konaklama tesisinde ise 24 saat acil hizmetinin yanı sıra dahiliye ve pediatri poliklinikleri de bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Suruç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Suruç Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Suruç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Suruç Devlet Hastanesi RandevuSuruç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ömer Güzel · 18 Temmuz 2016

Doktor eksikleri çok hele kafasına göre davranıyor randevu alan personel. Sen takım elbise giy kravat tak erken işin bitsin torbilll

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Suruç Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Suruç Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Suruç Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1

Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi

37.2 km. uzaklıkta

Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

37.3 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

37.3 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Bergama Tıp Merkezi

37.5 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13

Meydan Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9