Özel Ortopedıa Hastanesi

Özel Ortopedıa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ortopedıa Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64
Telefon:0 (322) 432-7777
36.99551735.315437

Kurum Hakkında

Özel Ortopedia Hastanesini hepsi Ortopedist olan 9 hekim kurmuştur. Kurucu ortaklarından Prof.Dr. Hüseyin Bayram, Prof.Dr. Mahir Gülşen, Prof.Dr. H.Serdar Özbarlas, Prof.Dr. Mustafa Herdem, Prof.Dr. Yaman Sarpel, Prof.Dr. Emre Toğrul uzun yıllar Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında her biri Ortopedinin üst branşı sayılan farklı alanlarda (El Cerrahisi, Omuz-Dirsek Cerrahisi, Spinal Cerrahi, Tümör Cerrahisi, Artroskopi ve Diz Cerrahisi, Kalça Cerrahisi, Pediatrik Ortopedi) çalışarak hizmet verirken, farklı alanlarda birlikte çalışmanın ve birlikte üretmenin verimliliği ve başarıyı arttırdığını gördüler.

Bu ekip, yine aynı Fakülteden uzmanlıklarını alan ve diğer kurucu ortaklar olan Op.Dr. A.Can Göçük, Op.Dr. Cihan Koca ve Op.Dr. Ercan Onaç’ı da aralarına alarak serbest hekimlik alanında yine aynı anlayışla birlikte çalışmaya başladılar. Alınan olumlu sonuçlar ve artan hasta sayısı, sadece Ortopedi alanında bir hastane kurma fikrini ortaya çıkardı.

2008 yılı temmuz ayında, Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekim ve birlikte çalışacak bir veya iki deneyimli uzman hekimden oluşan birimler ve Ortopediye yakın branşlar olan Beyin-Omurilik-Sinir Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye ve Genel Cerrahi branşlarını içeren Özel Ortopedia Hastanesi hizmete başladı.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Ortopedıa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ortopedıa Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ortopedıa Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ortopedıa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ortopedıa Hastanesi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ortopedıa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Adana Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. No:66

Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

430 metre uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.

Adana Hastanesi

860 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23

Dünyagöz Hastanesi Adana

860 metre uzaklıkta

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

Adana Kardiyoloji Merkezi

870 metre uzaklıkta

Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş

Adana Metro Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Blv. No:15 Seyhan

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A