Özel OSM Ortadoğu Hastanesi

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi
Kurum Adı:Özel OSM Ortadoğu Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Mardin Yolu Üzeri no:13
Web Sitesi:www.osmortadogu.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.16273938.817217

Kurum Hakkında

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

OSM Ortadoğu Sağlık Merkezi inşaatına 25.12.2005 tarihinde başlandı ve 04.09.2008 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır. Hastanemiz toplam 31.000 m2 kapalı alanı, en son teknolojisi, estetik görünüme sahip mimarisi ile Şanlıurfa ve çevresine hizmet vermektedir. Hastanemizde 230 tedavi yatağı bulunmakta olup, hastane hizmetlerinin yürütülebilmesi için yaklaşık 54 doktor, 120 hemşire ve yaklaşık 150 idari ve diğer personel görev yapmaktadır.

Dünya’daki en ileri sağlık uygulamalarını kendi bünyesinde sunabilen, Türkiye’nin pek çok yerinde eğitim ve sağlık birimleri olan, Orta Doğu’nun en büyük sağlık merkezi olacağımız bir gelecek planladık.

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel OSM Ortadoğu Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mafya Baba · 21 Mayıs 2013

OSM Ortadoğu Hastanesine teşekürlerimi iletiyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şanmed Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. No:78

Ursu Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Paşabağı Mahallesi, Şaniefendi Caddesi No:169

ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1

Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Ulubatlı Mah. Yunus Emre Cad. No:121/C

Ruha Academia Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Ertuğrul Gazi Mah. Prof. Selçuk Atilla Cad. No:4/1

Edessa Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Harran Üniversitesi Cad. No:49

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Ertuğrul Cad.