Özel Sahva Diyaliz Merkezi

Özel Sahva Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sahva Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4
Telefon:0 (212) 277-0314
Web Sitesi:sahvadiyaliz.comHata Bildir
41.10474029.046092

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Reşitpaşa İlçesinde 1998 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. mensuplarına, anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 13+5 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) - HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B ve Gambro Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyu

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sahva Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sahva Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sahva Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sahva Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Sahva Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altı Nokta Körler Vakfı Göz Merkezi
160 metre uzaklıkta
Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:63 Emirgan
Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Baltalimanı Mah. Rumeli Hisarı Cad. No:57/1
İstinye Devlet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
İstinye Cad. No:98
Sarıyer Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3
Rumeli Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy