Özel Sahva Diyaliz Merkezi

Özel Sahva Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sahva Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4
Telefon:0 (212) 277-0314
41.10474029.046092

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Reşitpaşa İlçesinde 1998 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. mensuplarına, anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 13+5 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) - HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B ve Gambro Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyu

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sahva Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sahva Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sahva Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sahva Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sahva Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altı Nokta Körler Vakfı Göz Merkezi

160 metre uzaklıkta

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:63 Emirgan

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Rumeli Hisarı Caddesi No:62 Baltalimanı

İstinye Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

İstinye Caddesi No:98

Sarıyer Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3

Rumeli Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy